Новини і події

dumizka gramota

Сьогодні, 28 вересня, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска урочисто вручив грамоту Наталії Диміцькій, директорці комунальної установи «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр», голові Сколівського відділення-філії Міжнародної академії літератури і журналістики, членкині Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО і Національної спілки журналістів України.

Цієї високої нагороди Наталія Богданівна Диміцька удостоєна за творчий підхід та методичні знахідки в освітянському процесі, вагомі здобутки у навчанні, вихованні здобувачів освіти, розвитку освітньої галузі.

Усі присутні на цьому урочистому заході, разом із керманичом освітян Львівщини Олегом Паска привітали Наталію Диміцьку із заслуженою нагородою, побажали їй нових творчих успіхів у педагогічній і громадській діяльності.

Отримуючи цю визначну нагороду Наталія Богданівна подякувала керівництву департаменту освіти і науки Львівської ОДА за високу оцінку її скромної праці і запевнила у тому, що і надалі буде докладати усіх зусиль, аби збагатити себе і учнів новими теоретичними знаннями і практичними навичками, які вкрай необхідні у нашому житті, а також участі у міжнародних проектах ЮНЕСКО і Міжнародної академії літератури і журналістики.

За оцінкою самої Наталії Диміцької саме ці дві міжнародні інституції стали для неї справжнім орієнтиром у житті і творчій діяльності.

Тож побажаймо нашій колезі нових здобутків на освітянській і творчій ниві.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

markrk21
+1 #3 markrk21 30.09.2021, 16:51
Найщиріші вітання!
seyyub1967
+7 #2 seyyub1967 28.09.2021, 18:32
Təbrik edirəm və uğurlar arzulayıram!Віт аємо і бажаємо удачі!
РекторМАЛіЖ
+6 #1 РекторМАЛіЖ 28.09.2021, 18:17
Вітаю і бажаю Вам нових успіхів . Так тримати! Є у МАЛіЖі високопрофесійн і педагоги-настав ники. Щасти!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі