Новини і події

iskerky poland

Дитячий ансамбль «ІСКЕРКИ»
на XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021»

Уже другий рік поспіль дитячий танцювальний ансамбль «Іскерки» м. Бжеща (Польща) бере участь у Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості, який за карантинних обмежень і на цей раз відбувався в онлайн. Але завдяки координаторам проекту «Україна-Польща» Станіславу Дурису та Мар'яну Тарчинцю до конкурсу в номінації «Хореографія» вдалося залучити 13 танцюристів, якими опікується чудовий педагог-наставник, художній керівник дитячого анасамблю Zenobia Wełna й концертмейстер-акордеоніст Eugeniusz Pieczka.

За рішенням журі юні танцюристи із Польщі здобули на Міжнародному фестивалі перше місце в жанрі народного танцю.

Є в учасників конкурсних мистецьких змагань із Польщі ще одна перемога в номінації «Вокальне виконання». Перше місце виборов Патрік Лучак за пісню «Варшавське повстання 1944», яку 12-річний хлопчик виконав під власний музичний супровід на акордеоні (гру на цьому музичному інструменті він освоїв самотужки, завдяки чудовому слуху).

Варто зазначити, що участь польських конкурсантів у цьогорічному Міжнародному фестивалі відбувся під патронатом Генерального Консульства Польщі у Львові.

За рішенням голови Правління та ректорату Міжнародної Академії літератури і журналістики дитячий ансамбль танцю «Іскерки» отримає Сертифікат колективного членства в Міжнародній академії літератури і журналістики, а кожний учасник ансамблю буде зарахований до членів Академії й отримає відповідне посвідчення та членський значок міжнародного взірця.

У навчальному закладі, при якому діє цей учнівський ансамбль, буде засновано літературно-мистецький осередок Міжнародної академії літератури і журналістики, який очолюватиме художній керівник дитячого ансамблю «Іскерки» Zenobia Wełna та її заступник-концертмейстер-акордеоніст Eugeniusz Pieczka.

У керівництва Академії знайшла підтримку пропозиція координаторів проекту «Україна-Польща» Станіслава Дуриса та Мар'яна Тарчинця провести в м. Львові урочисту посвяту школярів Польщі та їх наставників у Міжнародну академію літератури і журналістики. Запросити на цю визначну подію Генерального Консула Польщі у Львові, а також представників польської спільноти, електронні та друковані засоби масової інформації Міжнародної Академії літератури і журналістики, а також її партнерів.

Дуже приємно, що новий навчальний рік розпочався для польських школярів із такої величної події.

Серед переможців фестивалю є учасники польської спільноти у Львові, зокрема, ансамбль пісні й танцю «Львів'яни» (художній керівник Станіслав Дурис), який нагороджений Дипломом ІІ ступеня в номінації «Хореографія».

Вітаємо й щиро бажаємо учасникам Міжнародного фестивалю нових успіхів на творчій ниві.

Більше інформації про діяльність Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» можете отримати на веб-порталі: https://academy-malig.info/

Катерина МОНДА,
редактор МАЛіЖ_Інформ,
колаж авторки

Коментарі  

markrk21
0 #3 markrk21 10.09.2021, 20:48
Вітаю Друзів-сусідів!
Emin2010
+2 #2 Emin2010 08.09.2021, 20:04
Təbrik edirəm sizə hər zaman uğurlar arzulayıram
РекторМАЛіЖ
+4 #1 РекторМАЛіЖ 06.09.2021, 17:59
Радий за школярів-перемо жців із Польщі. У цьому велика робота їх наставників художнього керівника дитячого ансамблю Zenobii Wełna й концертмейстера -акордеоніста Eugeniusza Pieczka.
Зичимо Вам подальших творчих перемог.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі