Новини і події

monda kateruna

У МАЛіЖ_Інформ призначено редактора

Відповідно до наказу ректора МАЛіЖ, головного редактора і адміністратора веб-порталу МАЛіЖ Тарчинця Василя Федоровича, одну з активних членкинь МАЛіЖ Монду Катерину призначено редактором МАЛіЖ_Інформ. У її обов'язки входить підготовка інформаційних та інших публікацій, розташування на сайті МАЛіЖ. У сьогоднішньому випуску новин читайте її інформацію «Дорогою знань, викладену з граніту наук і творчості».

Бажаємо нашій юній колезі, Катерині Монді, успіхів у навчанні і творчій діяльності на веб-порталі МАЛіЖ.

monda denznan

1 вересня учні та студенти традиційно повертаються до навчальних закладів після тривалих літніх канікул і розпочинають новий навчальний рік. Дехто вперше переступить шкільний поріг. Це зворушливо свято як для учнів, так і для батьків та вчителів.

Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами та пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться! Сподіваємося, що День знань стане початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

МАЛіЖ завжди радо приймає нових зірочок у свою родину. Залучайте своїх талановитих друзів, братів та сестер до праці в МАЛіЖ та наступному Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2022». Творіть прекрасне та публікуйте свої роботи на сайті МАЛіЖ. Їх завжди оцінять ваші друзі і наставники творчої юні – коментатори-оглядачі та редактори.

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, наставники творчої юні МАЛіЖ, викладачі та працівники навчальних закладів! Міжнародна академія літератури і журналістики, редколегія веб-порталу МАЛіЖ і загальнодержавного журналу «Країна талантів» щиро вітає Вас з 1 вересня – Днем знань!

Успіхів всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері школи та інших навчальних закладів!

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

seyyub1967
+1 #5 seyyub1967 16.09.2021, 16:46
Поздравляем! Привет из Азербайджана!
markrk21
+4 #4 markrk21 05.09.2021, 08:39
Вітаю і бажаю плідної праці! Хай ніколи не полишає Вас творче натхнення! Цікавих авторів, гарних дописів!
MariaVoytik
+8 #3 MariaVoytik 31.08.2021, 08:51
Щиро вітаємо і бажаємо успіхів! Нехай ця робота завжди буде приємною і щоби дарувала Вам лише велику втіху та задоволення.
Лариса Строїн
+8 #2 Лариса Строїн 31.08.2021, 08:10
Вітаю, Катя. Успіхів тобі в нелегкій, але такій потрібній та цікавій праці, натхнення, творчості та процвітання!!!
admin-malig
+6 #1 admin-malig 31.08.2021, 07:58
Нарешті у МАЛіЖ-інформ призначено редактора. Покладаємо на нього великі надії і бажаємо успішної творчої праці у команді МАЛіЖ.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі