Новини і події

reporeru lv

Нещодавно у Львівській медіатеці відбувся «круглий стіл» на тему: «Праця журналіста - ремесло чи творчість?» З ініціативи керівництва ЛМКМЦ «Галицьке юнацтво» за «круглим столом» зібралися члени редколегій шкільних газет, а також професійні журналісти, зокрема: Вікторія Мацькович (ZIK), Наталія Скачкова, режисер Львівського телебачення, Світлана Ленць, редактор газети «Галицьке юнацтво».

Наші колеги поділилися досвідом своєї нелегкої праці. Ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець розповів школярам про специфіку роботи військового журналіста, а також запросив юні таланти приєднуватися до творчих проектів Міжнародної академії літератури і журналістики. За його рекомендацією і поданням голови львівського міського відділення-філії МАЛіЖ Галини Макарчук, до числа маліжан буде прийнято кілька юнкорів м. Львова, які обрали фах журналіста і складатимуть вступні іспити на факультет журналістики.

Отже, маліжан у Львові побільшає.

Є уже перші позитивні результати, кілька львівських школярів підготували матеріали для всеукраїнської газети «Сузіря Фест». А ще від голови львівського відділення-філії МАЛіЖ Галини Макарчук вони отримали творчі завдання і готуються до вступу у члени Міжнародної академії літератури і журналістики.

У день різдвяних свят кандидати до МАЛіЖ будуть приймати не тільки участь у святкових дійствах, але і висвітлюватимуть їх в електроних і друкованих засобах масової інформації у тому числі і МАЛіЖ. Відтак усі отримають оцінку за свою суспільно-громадську працю.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

Санта Клаус
0 #1 Санта Клаус 31.12.2019, 06:22
З цієї інформації довідався , що у княжому Львові побільшає юнкорів. Вітаю! Це добра справа. Молодці!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі