Новини і події

madunjak jana

Ця книжка - це спроба звичайної 15-річної школярки оволодіти цим надскладним мистецтвом, її перші кроки у богемний світ лексикології. Трохи про себе. Народилася 10 січня 2004 року у невеличкому пейзажному селі Плав'я. Провівши усе своє дитинство серед таких захоплюючих пейзажів карпатських гір, важко було втриматися від бажання передати усе побачене на папері. Мої перші твори зараз викликають у мене усмішку, наскільки ж я виросла у плані письма. «Еківокі або ж антімонія біля каміну» - збірка моїх авторських нарисів на різноманітну тематику, написаних в різний час, у ній присутні і декілька оповідань англійською мовою.

Мета, яку я хочу донести насамперед до таких же підлітків як і я, - не боятися. Ніколи не соромтеся свого таланту, навіть якщо у поважних авторів, з окулярами у золотій оправі, це викликатиме лише іронічну усмішку. Джоан Роулінг відмовили 12 разів, перш ніж «Гаррі Поттер», якого я до слова обожнюю, побачив світ. Школа і гори домашнього завдання забирають у мене чимало часу, але для улюбленої справи я завжди знайду декілька хвилин. Натхнення така річ, що може застати тебе будь-де, в буквальному значенні цього слова :)

З переїздом у іншу країну я побачила багато речей, які дуже змінили мене. Усі емоції цього року скоро потребуватимуть великого стосу паперу, бо лише так я можу висловити геть усе.

Бажаю тим, в чиї руки потрапить ця збірка, хорошого проведення часу. Запасіться чимось смачненьким і, як каже моя тітка, тлумачним словником для окремих слів...

Яніна МАДИНЯК, член МАЛіЖ,
м. Сколе, Львівська область

Коментарі  

Санта Клаус
0 #2 Санта Клаус 31.12.2019, 06:25
Велика радість - вихід у світ першої книжки. Свою я написав , коли мені було майже 50 років. Радувався цьому, немов мала дитина. Яна видала книжку прози у 15 років. Перед нею відкрита широка дорога творчості. Вірю у цей талант і надіюся, що Яна порадує мене і вас новими збірками. Щасти тобі, дитино!
rektor-malig
+10 #1 rektor-malig 24.12.2019, 15:10
Перше сходження на літературний Олімп Яніни Мадиняк відбулося на Міжнародному фестивалі юних талантів "Рекітське сузіря-2019" у казковому Міжгір'ї, що на Закарпатті. Друге у Всеукраїнській газеті-журналі " Сузір'я Фест". Наступне - прозова збірка у серії "Бібліотечка Міжнародної академії літератури і журналістики". Порівняно за невеликий термін часу ми підготували її до друку. Все це завдяки тому, що авторка наполегливо працювала над своїми творами та ілюстраціями. Наразі збірочка уже в друкарні. Думаю, що до Нового року книжка побачить світ.
Мені ж залишається одне - побажати юній письменниці не зупинятися на досягнутому, впевнено йти далі і створювати нові шедевральні твори.Бути впевненою у тому, що все вийде.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі