Новини і події

risdwo radewuliw

У різдвяні дні відбувається багато див. Одним із таких є відкриття веб-ресурсу Міжнародної академії літератури і журналістики. Багато приємних несподіванок чекають на відвідувачів нашого сайту у Вернісажі. Тут у «Галереї дитячих малюнків» чимало творів новорічної тематики. Юні художники у своїх малюнках створюють чудовий передноворічний настрій, зосереджують увагу на cпогадах про народження в Віфлеємі Місії світу – Сина Божого Ісуса Христа. Від хати до хати йдуть колядники, яких бачите на малюнку Ангеліни Пастух, тринадцятирічної юної художниці із м. Радивилова, що на Рівненщині.

За офіційними даними Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят, державне свято в більш ніж 100 країнах світу.

Як вважають дослідники перші відомості про святкування християнами Різдва відносяться до 4 ст. Питання про реальну дату народження Ісуса Христа є суперечливим і неоднозначно вирішеним серед церковних авторів. Можливо, вибір 25 грудня пов’язаний з приходом на цей день язичницького солярного свята «Народження Сонця Непереможного», який з прийняттям у Римі християнства наповнився новим змістом.

Керівництво МАЛіЖ, редакція та адміністрація нашого веб-порталу вітає віруючих католицької церкви з Різдвом Христовим.

Бажаємо Вам добра, щастя і миру, сімейного затишку і благополуччя у Ваших родинах.

МАЛіЖ_Інформ

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі