Новини і події

wunogradowo gitara

Відбувся у залі Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока за участі учнів викладачів Хайнас Дженіти Олександрівни та Олашин Дженіти Василівни. Свої вправні вміння гри на гітарі демонстрували: Олашин Амелія, Деяк Ігор, Бідзіля Михайло, Тимко Віталій, Параска Ірина, Кравцов Олександр, Костак Артем, Костак Арсен, Калоі Агнетта, Форті Емілія, Дербак Володимир, Галас Віктор, Блажин Анастасія, Староста Йосип, Шинкарчук Вадим, Тимошенко Анастасія, Сабов Максим. Учні виконували запальні, яскраві п'єси та чуттєві мелодії й дарували глядачам чудовий настрій.

Слід сказати, що виконавчу майстерність вихованців Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б.Бартока високо оцінено на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузіря-2019».

За вітальну композицію під час урочистого відкриття фестивалю Дженіта Олександрівна Хайнас, керівник фольклорного гурту «Сивлюшські гудаки» відзначена грамотою Міжнародного Центру ЮНЕСКО, яка буде вручена найближчим часом.

wunogradowo ditwora

Вітаємо нашу колегу з високою нагородою і бажаємо нових успіхів на творчій ниві та співпраці з Міжнародним фестивалем юних талантів «Рекітське сузір'я» і запрошуємо до участі у наступному фестивалі, який відбуватиметься у 2020 році 1-6 липня, як і завжди, учасників та гостей фестивалю зустрічає і приймає мальовниче селище міського типу Міжгір'я.

Фестиваль всімнадцяте відбуватиметься на базі Міжгірського професійного ліцею (директор Василь Юрійович Маринець, заслужений працівник освіти України, член Національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Міжгірський ліцеїст»).

Оргкомітет з проведення фестивалю разом із керівництвом Міжнародної академії літератури і журналістики запрошують фольклорний гурт "Cивлюшські гудаки" до участі у великому літературно-мистецькому дійстві, яке щороку дарує все нові і нові зірочки, володарів гран-прі, іменних премій, лауреатів і переможців у 11 номінаціях.

Варто зазначити, що брати участь у фестивальних конкурсах, відповідно Положенню про фестиваль, мають право лише члени громадської оргагізації "Міжнародна академія літератури і журналістики".
У наступному фестивалі запроваджено дві нові номінації - хореографія , кіно і відео.

Не буде на наступному фестивалі заочних конкурсантів. Таке рішення було прийнято керівниками фестивальних груп і ректором МАЛіЖ під час проведення XVI Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я-2019".

МАЛіЖ_Інформ

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі