Новини і події

jla tatunetzs

Моя перша збірка «Фріссон і трохи сонця», охоплює навколишній світ, який намагаюся зробити кращим. У творчому доробку вірші-присвяти, лірика, патріотичні твори, пронизані великою любов'ю до України. Поетичні твори проілюстровані авторськими малюнками. Збірка поезії видана у серії «Біблотечка Міжнародної академії літератури і журналістики».

Народилася і зростаю у наймальовничішому куточку України - Карпатах, про які співала Квітка Цісик, співає Іван Попович та Наталя Бучинська; у лісах яких закопані скарби та золота колиска Олекси Довбуша; де за кожною ялиною сховався повстанець, щоб не зрадити, де своєю мудрістю переміг яничар Захар Беркут. «Мережити» свої перші рядки почала у шість років. Першим критиком та поціновувачем моїх віршів була матуся. Потім школа, конкурси, багато перемог. Почала думати віршами, мріяти віршами, радіти віршами і гніватися... теж віршами. З моїм дорослішанням - «дорослішали» й мої твори. Уже слова у них були не такими «по-дитячому» наївними. Починала тривожитися душа, переживаючи події в рідній державі (адже я дорослішаю); «чула» сина, що писав, можливо, останні рядки у листі до мами, тримаючи у руках вервечку, подаровану нею.

І так, народжувалися вони - мої віршовані думки.

Я дуже щаслива! Хочу подякувати людям, які вірили у мене та допомагали, насамперед, Василю Тарчинцю, Наталії Диміцькій, моїй мами Ірині і Світлані Скільській.

Спасибі Вам за корисні поради і сприяння у виданні моєї першої книжки. Сподіваюся, що будуть нові.

Юлія ТАЦИНЕЦЬ,
член МАЛіЖ, м. Сколе, Львівської області.

Коментарі  

Санта Клаус
0 #2 Санта Клаус 31.12.2019, 06:41
Як такому не радіти, коли поезію пишуть діти. Чудовий подарунок перед Новим роком отримала юна поетеса зі Сколе Юлія Тацинець. Вітаю із виходом у світ першої поетичної збірки.
shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 23.12.2019, 13:02
Вітаю юну колегу-поетесу Юлію Тацинець зі Сколе з виходом у світ першої поетичної збірки. Про таке у свої учнівські, студентські роки мріяти навіть не міг. Таку можливість мають нині юні літератори завдяки МАЛіЖ.
Очікую, що на сторінках веб-ресурсу МАЛіЖ Юля поділиться новими творами, які зможе легко розташувати сама у читальній залі.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі