Новини і події

sait kiev

Чудовий подарунок у День Святого Миколая отримала творча юнь України і закордону. Саме у цей день запрацював новий веб-ресурс МАЛіЖ. Тут є широке поле творчості для юних поетів і прозаїків, митців фото і малюнку, відео, кіно, радіо...

Завдяки наполегливій роботі розробника і дизайнера нашого сайту Олесі Алферової, під керівництвом Василя Тарчинця, ректора МАЛіЖу створено веб-ресурс МАЛіЖ. Ця робота була б неможливою, якби нас не підтримали благодійники, зокрема, Президент маліжанського фестивалю юних талантів Андрій Шекета, керівники відділень і філій МАЛіЖ. Ми щиро дякуємо за ваше добре серце і активну участь у цьому проекті. Усі наші благодійники отримають спеціальні відзнаки МАЛіЖу, а також Сертифікати Міжнародного Центру ЮНЕСКО.

На новому веб-ресурсі уже зареєструвалися керівники відділень і філій МАЛіЖ, зокрема, Тетяна Балагура, Ольга Урста, Мікаіллі Боюкага, Наталія Диміцька,проректор МАЛіЖ Ангеліна Оборіна, адміністратор нашого сайту Беата Бурдун, наші маліжани, Маркіян Лехман, Марія, Шрамко, Артем Кичера, Антон Метай, Юля Тацинець, Андрій Фодор, відвідувачка Ірина Тацинець.

Вітаємо усіх активних відвідувачі веб-ресурсу МАЛіЖ і бажаємо їм успіхів у країні юних талантів.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

Снігурочка
+1 #3 Снігурочка 31.12.2019, 17:14
Діду Морозе, все у МАЛіЖ вийде! Обов'язково знайдуться люди, яким небайдуже до дитячих талантів!
Санта Клаус
+1 #2 Санта Клаус 31.12.2019, 06:47
Ви собі навіть не уявляєте як зрадів, коли відкрив веб-ресурс МАЛіЖ. У якому є буквально все для творчості дітей. Чудові ідеї їх наставників втілено в життя. Єдине засмутився, що немає коштів для технічного супроводу маліжанського сайту. Порадив ректору МАЛіЖ Василю Федоровичу Тарчинцю серед української спільности шукати благодійників в особах керівників потужних установ і підприємств. Надіюсь, що може щось із цього і вийде.
rektor-malig
+1 #1 rektor-malig 23.12.2019, 10:47
Велика й визначна подія у житті МАЛіЖ. Дякую усім хто долучався і продовжує долучатися до наших інноваційних проектів.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі