Новини і події

pipa nata

З ініціативи Василя Тарчинця, ректора нашої Академії, нещодавно у Сихівській районній адміністрації м. Львова відбулася зустріч з секретарем Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, депутаткою Наталією Піпою. Було обговорено низку питань з діяльності МАЛіЖ, які знайшли підтримку у Наталії Піпи. Ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець звернувся з проханням підтримки веб-порталу МАЛіЖ, а також внесення в базу даних Міністерства освіти України проектів нашої академії, які за час правління колишнього очільника освітянського міністерства Табачника були вилучені.

Знаковою подією для керівництва МАЛіЖ та її вихованців є прийняття до нашої Академії Наталії Піпи і отримання від керівництва МАЛіЖ доручення бути уповноваженою особою від МАЛіЖ у Верховній Раді України. Відповідно до такої згоди, Наталії Романівні було вручено прес-карту МАЛіЖ, членський значок українською і англійською мовами. Її також включено до складу редакційної колегії Всеукраїнської газети-журналу "Сузір'я Фест" для дітей та юнацтва.

Ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець вручив пані Наталії Піпі запрошення взяти  участь у VII Мості Миру та ХVIІ Міжнародному фестивалі юних талантів "Рекітське сузір'я - 2020", який відбуватиметься 1 по 6 липня у мальовничому селищі міського типу Міжгір'я, що на Закарпатті.

У народної обранки знайшла підтримку пропозиція Василя Тарчинця щодо проведення презентації нашої Академії у Комітеті Верховної Ради з питань освіти, науки та іновацій.

Відеорепортаж про цю зустріч буде розташовано на веб-порталі МАЛіЖ на сторінці "Відео МАЛіЖ".

Прес-служба Міжнародної Академії
літератури і журналістики

Коментарі  

Санта Клаус
+1 #2 Санта Клаус 31.12.2019, 06:49
Є велика надія, що за МАЛіЖ подбає народна обранка Наталія Піпа. Вітаю її с Новим роком і бажаю успіхів у депутатській діяльності на благо дітей України та їх батьків.
rektor-malig
+3 #1 rektor-malig 23.12.2019, 10:49
Керівництво МАЛіЖ дякує депутатці Верховної Ради України Наталії Піпа і сподівається на її підтримку у вирішенні складних проблем нашого сьогодення.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі