Новини і події

wodospad smert

Під час екскурсії на водоспаді Кам'янка, що на Львівщині, загинув 12-річний учень львівської школи. Після цієї трагічної події чимало освітніх закладів відмовляються від організації шкільних поїздок або ж запровадили нові правила. Тим часом поліція порушила кримінальне провадження у зв'язку зі смертю дитини і з'ясовує причини трагічного випадку, йдеться у офіційних джерелах.

Ось лише деякі подробиці сумнозвісної події. 2 червня екскурсійна група у складі 44 учнів львівської школи, трьох вчителів і двох батьків, приїхала на водоспад Кам'янка, що у Карпатах, неподалік міста Сколе. 12-річний школяр, роблячи селфі, виліз на каміння, послизнувся, впав униз водоспаду, зачепившись за дерево. Дитина перебувала під водою. Рятувальники, щоб витягнути школяра, розпиляли дерево. На жаль, хлопець помер до приїзду медиків.

Наразі розпочалося розслідування на усіх рівнях. Поки зарано робити висновки. Але ясно одне, що слід дотримуватися відповідних заходів безпеки. У жодному випадку не дозволяти екскурсантам лазити по камінням, яке таїть загрозливу небезпеку для життя. Мають бути біля кожного екскурсійного об'єкту і застережливі написи, а також відповідні інструкції.

Інформація МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

maligessa
+2 #3 maligessa 09.06.2021, 13:38
Це жахливо. На жаль, зараз не рідкість, коли молоді люди і підлітки травмуються і навіть гинуть, намагаючись зробити селфі в небезпечних для цього місцях і ситуаціях. Думаючи про те, як краще зробити фото, люди все частіше втрачають пильність і забувають, що ніякі вдалі селфі і ніякі "лайки" в соцмережах не варті їхнього життя... Багато дітей до того ж виросли в містах та просто гадки не мають, як небезпечні бувають краї обривів в горах і мокрі камені біля річок. Це біда сучасного людства, і частина великої проблеми. Діти засвоюють культурну тенденцію, в якій жива людина стає агрегатом для виробництва "крутого контенту" для соцмереж і повинна виробляти його будь-якою ціною і 24/7, щоб набрати побільше рейтингу серед інших таких же "виробників контенту"... Це неправильно і небезпечно. Так не повинно бути.
markrk21
+2 #2 markrk21 08.06.2021, 10:27
Жах!..
MariaVoytik
+3 #1 MariaVoytik 07.06.2021, 15:32
Це ж яка страшна біда для всіх!І для батьків хлопчини, який в таких муках загинув,і для вчителів, і для батьків, які були поруч і, на жаль, не змогли врятувати дитину, і для школи, і для всієї родини. Це важке непоправне горе!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі