Новини і події

denn presowy

Дорогі дорослі і юні колеги!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста України, який відзначається 6 червня (неділя).

Усі Ви у різний час свого життя обрали цю нелегку, наповненою романтикою, труднощами і неспокоєм професію, яка є однією із древніх і прирівнюється до шахтарської праці. А ще є вона і доволі ризикованою, бо журналісти, говорячи військовою мовою, завжди знаходяться на передовій, ведуть непримириму боротьбу зі злом у якій не завжди отримують перемогу.

Сьогодні журналістика, а особливо юнацька, переживає нелегкі часи – важко, а часом навіть неможливо знайти кошти для видання газети чи журналу. За таких умов чимало видань перестали виходити у світ у друкованому вигляді, а перейшли на електронний формат, але для того щоб створити якісний сайт, технічно супроводжувати його, необхідно чималі гроші.

Маю велику надію, що від кого це залежить, будуть згадувати про журналістів не тільки у день нашого професійного свята, а спільно вирішуватимуть питання, найголовніше підтримувати коштами електронні і друковані засоби масової інформації, які є містком діалогу між редакціями і читачами.

Бажаю Вам, дорогі колеги міцного здоров'я, нових ідей, втілення у життя сміливих проектів і наявністі коштів для видання наступних номерів газет і журналів, створення сайтів і забезпечення їх роботи на найвищому рівні.

Щасти Вам завжди, щасти Вам всюди!

З повагою – Василь Тарчинець.
Головний редактор журналу для дітей та юнацтва «Країна талантів»,
заслужений журналіст України, голова первинної журналістської організації
Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України

Коментарі  

markrk21
+1 #4 markrk21 07.06.2021, 12:45
І я вітаю своїх друзів, колег з Днем журналіста!
Oborina
+4 #3 Oborina 04.06.2021, 22:06
Пане ректор! Велика Вам подяка за всі друковані в житті рядки. Я б до Ваших 5 пальців правої руки по золотому Перу причепила. Ви наша гордість і Я разом з маліжанами вітаємо усіх журналістів України, а Вас персонально. Будьте нам здорові.
Emin2010
+1 #2 Emin2010 04.06.2021, 21:32
Вітаю всіх
РекторМАЛіЖ
+3 #1 РекторМАЛіЖ 04.06.2021, 15:24
Чи вийде завтра наступне число журналу, газети, чи будуть кошти для технічного супроводу сайту повсякчас думаю про це, навіть напередодні Дня журналіста України.
Хоча розташована картинка спонукає до спокою, але спокій журналістам навіть не сниться.
Ще раз зі святом усіх ВАС!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі