Новини і події

was rektory

30.04.2021 року до ліцеїстів групи ОГ-14 КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. Котляревського», тобто юних журналістів, завітав гість. Юні журналісти брали інтерв'ю у Тарчинця Василя Федоровича – львівського письменника, ректора МАЛіЖу, заслуженого журналіста України, полковника Збройних сил України, головного редактора журналу для дітей та юнацтва «Країна талантів».

Невимушена розмова допомогла глибше зрозуміти людину, яка зуміла пройти й дорогами воєнних конфліктів, і потрудитися в газетах та журналах, і написати шістнадцять книг. Діти засипали запитаннями й дивувалися відповідям, бо такі люди, як Василь Федорович, навіть на пенсії служать високій справі виховання й можуть стати зразком для наслідування, оскільки творять добро, щедро діляться життєвим і творчим досвідом.

Василь Федорович розповідав про особливості професії журналіста, про засади людини, яка, перш за все, є місіонером миру й добра, про секрети письменницької роботи, про щаблі успіху й творчого натхнення.

wasil rektor

Юні колеги отримали від своїх наставників: ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця, голови Полтавського відділення МАЛіЖ  Тетяни Балагури практичні завдання у тому числі і поширення нашого журналу у Полтаві.

wasil rektortw

Цікаво було довідатися і про родзинку цьогорічного фестивалю, який об'єднує творчу юнь багатьох областей України у тому числі і закордонних учасників. Полтавці радо підтримали пропозицію нашого ректора і генерального директора і засновника Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузіря» створити у Полтаві відеомайданчик на якому буде відбуватися зйомка літературно-мистецького свята у Полтаві на Моста миру. Під час проведення фестивалю активно працюватимуть юні журналісти, коментатори-оглядачі, фотокореспонденти. З цією метою буде засновано фестивальний кореспондентський пункт.

Безперечно, такі цікаві зустрічі надихають і стимулюють!

Велика вдячність Вам, Василю Федоровичу від маліжан Полтави – членів літературно-мистецької студії «Перевесло» за підтримку юних талантів. У передвеликодні дні бажаємо Вам понад усе міцного здоров'я, здійснення творчих планів, успішного видання наступної книжки спогадів «Життєві перехрестя», яка стане практичним посібником юних журналістів, усіх хто не уявляє свого життя без художнього слова.

Кореспондентський пункт
Полтавського відділенння МАЛіЖ і
літературно-мистецької студії «Перевесло»

Коментарі  

markrk21
0 #7 markrk21 30.04.2021, 20:21
Цікава й насичена зустріч!
10102006
0 #6 10102006 30.04.2021, 19:29
Дякуємо вам велике! Це велика честь і можливість поспілкуватися з такою людиною, як Василь Федорович!
РекторМАЛіЖ
0 #5 РекторМАЛіЖ 30.04.2021, 16:18
Цитую balagura-t:
Дякуємо Василю Федоровичу за зустріч, за промінчики добра й таланту!

Дякую Тетяно Іванівно! Служу талановитим дітям України та зарубіжжя!
РекторМАЛіЖ
0 #4 РекторМАЛіЖ 30.04.2021, 16:17
[quote name="sophiadas hev"]Спасибі вам! Було приємно з вами поговорити і дізнатися про вас побільше :Такі зустрічі з юними колегами, немов нектар для бджілки, виникають нові теми для нових роздумів і написання актуальних публікацій. Дякую!
sophiadashev
+1 #3 sophiadashev 30.04.2021, 16:13
Спасибі вам! Було приємно з вами поговорити і дізнатися про вас побільше :lol: :oops:
balagura-t
+5 #2 balagura-t 30.04.2021, 16:02
Дякуємо Василю Федоровичу за зустріч, за промінчики добра й таланту!
РекторМАЛіЖ
+4 #1 РекторМАЛіЖ 30.04.2021, 15:56
Мав велику приємність, завдяки Тетяні Іванівні Балагурі,голові Полтавського відділення МАЛіЖ провести урок запитань і відповідей із юними журналістами - ліцеїстами групи ОГ-14 КЗ «Полтавський міський багатопрофільни й ліцей №1 імені І. Котляревського» . Мої юні колеги отримали практичні завдання. Міркую, що після Пасхи вони активно візьмуться за їх виконання. Бажаю успіхів!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі