Новини і події

onlain konferenzija

Відповідь та поставлене запитання шукали учасники редколегії разом із Василем Тарчинцем, ректором МАЛіЖ, головним редактором журналу для дітей та юнацтва «Країна талантів».

Змістовний огляд журналу, насичений цікавими спостереженнями, висновками й пропозиціями, підготувала Тетяна Балагура, Герой України, членкиня редколегії, голова Полтавського відділення МАЛіЖ.

Про тематичну спрямованість, жанри й напрямки роботи повідомив у виступі голова редколегії Василь Тарчинець. Він зосередив увагу присутніх на наболілих проблемах: на боргах редакції журналу за друкарські послуги, на поширенні видання за допомогою спонсорів у дитячих лікарнях, шкільних і дитячих бібліотеках на Сході України, особливо серед дітей, позбавлених батьківської опіки.

З цією метою, на думку Василя Федоровича, слід проводити благодійні акції, різноманітні конкурси. Доцільним є використання нашого журналу в навчанні, створення у відділеннях, філіях та осередках кореспондентських пунктів.

Прийнято колективне рішення значно зменшити обсяг сторінок, а також раціонально використовувати журнальну площу. Керівникам відділень, філій та осередків МАЛіЖ надсилати найкращі твори без помилок.

За наявності коштів у наступних номерах можуть з'явитися окремі кольорові вкладки із малюнками та художніми фотографіями.

Було рекомендовано здійснювати передоплату наступного випуску й завчасно подавати твори до журналу.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

markrk21
+1 #3 markrk21 21.04.2021, 18:41
Прикро про це говорити, але не соромно, коли доведеться збільшити вартість (у грошовому вимірі) за кожен примірник журналу. Слід поставитися до цього з розумінням. А журнал вартує уваги, у ньому зацікавлена творча юнь. Батьки, допоможіть своїм чадам!
admin-malig
+2 #2 admin-malig 13.04.2021, 17:51
Доля нашого журналу залежить від кожного із нас!
seyyub1967
+4 #1 seyyub1967 09.04.2021, 19:37
Uğurlar arzulayıram! Желаю успехов!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі