Новини і події

azerbaidzan prapor

Ректору Міжнародної академії
літератури і журналістики
Тарчинцю В.Ф.

Шановний Василю Федоровичу!

Від свого імені, Маліка Магеррамова, міжнародного громадського діяча, члена Об'єднаного Конгресу азербайджанців в Україні, від імені мого сина, Шагріяра Магеррамова, Голови Департаменту молоді та спорту Об'єднаного Конгресу азербайджанців в Україні, проректора МАЛіЖ зв'язків з навчальними закладами Азербайджану і від імені азербайджанських і турецьких дітей, представників сфери освіти та інших громадських керівників хочу висловити Вам свою величезну подяку.

Перш за все, велике Вам: «Спасибі!». Дякуємо за те, що завжди підтримуєте талановитих дітей і надаєте їм можливість бути побаченими і почутими як на сторінках вашого журналу «Країна талантів!», так і на сайті Міжнародної академії літератури і журналістики (МАЛіЖ).

Нам дуже приємно бачити, як наші азербайджанські і турецькі діти розвивають свої таланти і мають можливості показати себе в інших країнах. Ми цінуємо працю інших людей, які надають свою допомогу для виконання дитячої мрії.

Також висловлюємо подяку Мікаіллі Боюкагі редактору перекладу текстів азербайджанською мовою, Наталі Диміцькій, редактору-консультанту, авторам книжки «Кольоровий світ дітей Азербайджану і Туреччини» та їх наставникам-вчителям, усім хто займався дизайном, перекладом, оформленням дитячих робіт і доклав багато зусиль, щоб про творчість наших дітей дізналися за межами країни.

Книга неймовірно цікава і дала можливість дітям показати свою творчість, надихнула їх для подальшої роботи, розвитку і вдосконалення свого таланту.

Величезне спасибі за Вашу роботу, уважність, індивідуальний підхід і допомогу в оформленні, створенні та корекції обкладинки книги, а найголовніше, - за просте людське ставлення і приємне спілкування.

Надати можливість дітям показати свій талант світу, побачити книгу зі своїми роботами, тримати її в руках - це ні з чим незрівнянна радість. Ця книга змогла вийти друком завдяки дружбі і багаторічній співпраці між нашими країнами: України, Азербайджаном і Туреччини спільної діяльності багатьох людей, за що всім велике спасибі.

Велику і неоціненну допомогу в підтримці дітей надають Боюкага Мікаіллі, гoлoва філії МАЛіЖ в Азербайджані; Сейюб Асадов, голова філії МАЛіЖ в м. Ширван; Раміль Зейналов, директор школи села Керімбейлі Сальянского району; Акіфа Абдуллаєва, директор школи села Ханліг ім. Карама Мірзаєва Губадлінского району. За Вашої допомоги діти отримують впевненість в своїх силах і бажання вчитися новому, досягати омріяних висот у творчості, активної участі у проектах Міжнародної академії літератури і журналістики, щорічному Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я»

Шагріяр МАГЕРРАМОВ, голова департаменту молоді та спорту
Об'єднаного Конгресу азербайджанців в Україні, проректор МАЛіЖ
зв'язків із навчальними закладами Азербайджану

Малик МАГЕРРАМОВ, міжнародний громадський діяч,
член Об'єднаного Конгресу азербайджанців в Україні

Коментарі  

Emin2010
0 #5 Emin2010 07.04.2021, 19:58
Tebrik edirik uğurlar arzulayırıq
Lemeh_Natali
0 #4 Lemeh_Natali 07.04.2021, 15:03
Які зворушливі слова звучать від цих юних обдаруваннь. Наснаги та сил Вам, Василю Федоровичу, запалити ще багато дитячих сердець!
markrk21
+4 #3 markrk21 05.04.2021, 17:46
МАЛіЖ - це МІСТ ДРУЖБИ!
seyyub1967
+4 #2 seyyub1967 05.04.2021, 12:29
Təbrik edirik və uğurlar arzulayırıq !
РекторМАЛіЖ
+2 #1 РекторМАЛіЖ 05.04.2021, 12:10
Дорогі колеги-друзі, дякую за слова подяки на мою адресу. Буду й надалі додавати зусиль для розкриття юних талантів України та інших країн світу.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі