Новини і події

tserwonograd nat

Дякуємо керівнику відділення МАЛіЖ Міжгірської ОТГ Оксані Маслей за творчий мостик до нашого шахтарського краю на Львівщині. Пошук творчих особистостей, як пошук маленьких вогників, які згодом спалахують великим багаттям. Тож пропонуємо для огляду твори наших Червоноградських маліжан.

У третьому номері журналу представлені нові творчі особистості. До нашої Червоноградської маліжанської сім'ї приєднались учні ЧЗШ №6, ЧСШ № 8 та студентка Львівського технологічного коледжу. Юні обдарування зробили свої перші кроки у написанні прози та віршів.

Зокрема, у випуску представлено роботи десяти слухачів. На сторінках Червоноградського відділення ви можете познайомитись з творами Ольги Бучек, Олени Федюри, Маркіяна Лехмана – наших зрілих вихованців, та роботами нових слухачів, які перейняли естафету поколінь, а саме: Христина Грасулова, Єва Шульська, Софія Лемех, Марта Пуздерко, Олександр Созонік, Христина Гукалюк, Марічка Олексюк.

Тематика публікацій маліжан – різноманітна, яскрава, захоплива. Юні письменники роблять свої перші проби у написанні літературних текстів. Проза та вірші барвисто замайоріли на сторінках рідного улюбленого журналу «Країна талантів».

Цей номер наповнили ліричні, філософські та художні твори, прозові пейзажні замальовки, вірші про Рідну мову, кохання, життя.

Щомісячні зустрічі, у дитячій бібліотеці нашого міста, стали доброю традицією. У нас сформувався творчий осередок однодумців, юних авторів, які працюють зі словом, радо подають свої твори для друку у журналі та навчаються, спілкуються, зростають на сторінках нашого сайту. Для багатьох учнів, чиї роботи спрезентовані у цьому номері, така публікація – дуже зворушлива подія, бо є для них дебютом.

Приємною несподіванкою стала ініціатива газети «Панорама», періодичного місцевого видання, щодо друку тестів наших слухачів на своїх сторінках, під рубрикою «Творча майстерня МАЛіЖ». Радіємо співпраці з радіо «Новий Двір», адже маємо нагоду регулярно бути учасниками радіопередач, приємно, що твори МАЛІЖАН відібрані для друку у третьому альманасі В. Бобинського, який скоро має побачити світ.

Ми невтомно працюємо, навчаємось та вливаємо нашу любов у літературну творчість.

З нетерпінням чекаємо коли отримаєм примірники нового видання, журналу «Країна талантів», аби насолодитись світлою, щирою та цікавою творчістю наших маліжан.

Радо чекаємо можливості познайомитись із представниками інших відділень, бо анонси кожного осередку – цікаві, захопливі, художні та ліричні.

Зичимо усім натхнення та наснаги для нових творінь, що, однозначно, яскраво розквітатимуть на сторінках свіжих номерів нашого журналу.

Творчу естафету натхненно передаємо відділенню МАЛіЖ у Мукачево.

Наталія Кічун-Лемех,
керівник Червоноградського відділення МАЛіЖ

Коментарі  

seyyub1967
+4 #2 seyyub1967 03.03.2021, 18:15
Təbrik edir və uğurlar arzulayırıq. "İstedadlar diyarı" jurnalının yeni sayını səbirsizliklə gözləyirik! Çox sağ olun DOSTlar!Çox hörmətli Vasil Fedoroviç Azərbaycan Respublikası, Şirvan şəhərindən sizə və bütün -МАЛиЖ- ailəsinə salamlar göndəririk.
РекторМАЛіЖ
+5 #1 РекторМАЛіЖ 03.03.2021, 18:13
Маліжанам шахтарського міста Червонограда в особі керівника відділення Наталії Кічун-Лемех дякуємо за натхненну творчу працю й бажаємо нових творчих успіхів на сайті МАЛіЖ та журналі "Країна талантів".

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі