Новини і події

maister iruna

У Полтавській дитячій художній школі Творча майстерня Ірини Шрамко чудова подія – виставка юної майстрині з Азербайджану. Знайомтеся з творчістю Улькар Ісмаілової. Дівчинці 13 років, і ці роботи створені на її батьківщині в Азербайджані. Навчається Улькар у 7 класі середніьої школи №3 міста Гаджигабул.

За розпорядженням уряду Республіки Азербайджан 2021 рік в Азербайджані був оголошений роком «Нізамі Гянджеви». У 2021 році відзначають 880-річчя з дня народження великого поета і мислителя. Багата творчість могутнього майстра слова та ідеї, яка завжди закликає людей до моральної досконалості та відзначається високими моральними якостями, вважається досягненням усієї людської цивілізації.

Ці твори Улькар створила для республіканського онлайн-конкурсу малюнків «Сонце світу слова», присвяченого 880-річчю Нізамі Гянджави, що проводився серед членів Гаджігабульського районного центру розвитку дітей та молоді.

mama pomits

drusi sajaz

Тож запрошую усіх до онлайн-виставки Улькар, насолоджуйтеся майстерністю та різноманіттям технік витворів декоративно-прикладного мистецтва.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

balagura-t
+4 #3 balagura-t 03.03.2021, 20:18
яка чудова новина! який перегук талантів! Улькар, ти чудо! дякую за радість, утілену в малюнках!
seyyub1967
+4 #2 seyyub1967 03.03.2021, 17:38
Uğurlar arzulayırıq Ülkər !
РекторМАЛіЖ
+4 #1 РекторМАЛіЖ 03.03.2021, 15:59
Бажаю успішного проведення виставки юної художниці із Азербайджану Улькар Ісмаілової,мірк ую, що і в Азербайджані відбудеться також виставка юної полтавської художниці.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі