Новини і події

aze mall

Сімейні обставини змусили мене побувати у Азербайджані. Мав велику приємність зустрічатися із школярами і вчителями, подарувати їм окремі випуски журналу «Країна талантів», а також за дорученням ректора МАЛіЖ Василя Федоровича Тарчинця вручити перможцям заслужені нагороди.

Раділи цьому дорослі і діти, виявили бажання взяти участь у наступному Міжнародному фестивалі-конкурсі юних талантів «Рекітське сузіря – 2021», а ще я довідався, що за розпорядженням уряду Республіки Азербайджан 2021 рік в моїй країні оголошено роком «Нізамі Гянджеви».

У цьому році відзначається 880-річчя з дня народження великого поета і мислителя. Багата творчість неперевершеного майстра слова та ідеї, спонукають людей до моральної досконалості та високих культурних і духовних цінностей.

У рамках проведення пам'ятних заходів у Гаджігабульському районному центрі розвитку дітей та молоді відбувся онлайн-конкурс малюнків «Сонце світу слова».

azerb malik

baky mali

Малік МАГЕРРАМОВ,
громадський діяч, почесний член МАЛіЖ,
м. Львів

Коментарі  

markrk21
+4 #3 markrk21 01.03.2021, 18:23
Унікально!
Lemeh_Natali
+3 #2 Lemeh_Natali 01.03.2021, 17:34
Барвисті, яскраві та сонячні малюнки!Дякую!
admin-malig
+3 #1 admin-malig 01.03.2021, 12:07
Висловлюємо подяку учням та їх вчителям у Азербайджані за участь у творчих конкурсах. Запрошуємо взяти участь у наступному 18-му Міжнародному фестивалі-конку рсі дітей та юнацтва "Рекітське сузір'я-2021".
Велика подяка другу дітей України і Азербайджану Маліку Магеррамову за проведену титанічну громадську роботу серед дітей та юнацтва і їх наставників в Азербайджані.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі