Новини і події

mizhgiria pryjm estafetu

Міжгірщина переймає творчу естафету від Cлов'янського відділення МАЛіЖ у Донецькій області. У свій час дуже багато жителів нашого краю їздили працювати в донецькі шахти. Деякі повернулись, а більшість там і залишились та створили сім'ї. Користуючись нагодою, ми передаємо всім маліжанам Донеччини привіт.

Маліжани нашого регіону підготовували до чергового третього номеру журналу «Країна талантів» цікаві роботи в жанрах – поезія, проза, художнє фото, малюнок, етнографія та народні традиції, які знайшли своє місце на шести сторінках видання.

Відкриттям і пошуком нових талантів ми займаємось постійно. Кожна творча дитина є для нас неоціненним скарбом, а їхні роботи, як промінчики сонця, зігрівають душу.

Вперше у нашій спільноті юна художниця Лілія Михайлина. Дівчинка у свої 10 років чудово малює природу і прислала нам для друку п'ять своїх робіт.

Новим відкриттям стала для нас Юлія Пиринець, яка проживає в присілку Павловець, що недалеко від села Річка. Щодня до школи їй доводиться долати шлях у декілька кілометрів через пагорби. Взимку, коли замітають сніги, ця дорога здається нездоланною. Але, незважаючи на все це, вона гарно вчиться, виготовляє різні декоративні вироби і фотографує… Фотографує ту красу, яка нас оточує, а ми не завжди її помічаємо.

Дуже приємно почитати вірші Міші Беленя, який пише як для діток так і у інших жанрах. Готуючись стати слюсарем з ремонту автомобілів, він випробовує свої можливості у творчості.

Вражаючі картини природи, натюрморти надав нам для друку Віталій Беля. Учень також майстерно виготовляє вироби з глини та дерева. Віталік вже декілька років є активним учасником конкурсу «Рекітське сузір'я». Його друг Іван Іванина надав майстерно виготовлену сувенірну картину із зображенням мисливця.

Нотки романтики прослідковуються у творчості Володимира Граба. В цьому номері надруковано 4 його вірші. Ми з нетерпінням будемо чекати на наступні.

Випробовує свої сили у поезії Іванна Раковцій. Вона написала змістовний вірш «Може і не видуманий світ», у якому розкрито мрію про щасливе дитинство.

Любов до своєї матусі продемонстровано у «Листі до мами» Іринки Гимби. Дівчинка виросла у багатодітній родині, де мама всю свою ніжність, тепло, турботу віддає дітям.

Про патріотичні почуття читаємо у віршику Віктора Баранця «Хочу миру». Він у нашому ліцеї готується стати не тільки будівельником, а і мріє про щасливе майбутнє нашої країни.

Члени учнівського самоврядування ліцею були ініціаторами відродження верховинських традицій і майстерно відтворили разом зі своїми керівниками Леньом В.Й. та Буряк С.М. андріївські вечорниці і надали нам свої матеріали для друку.

Так тримати, дорогі друзі! А творчу естафету передаємо відділенню МАЛіЖ шахтарського Червонограда.

Оксана Маслей,
голова відділення МАЛіЖ Міжгірської ОТГ

Коментарі  

Ісаєвич
+1 #4 Ісаєвич 27.02.2021, 10:05
БАЖАЮ, ЩОБ «Країна талантів» ЗІБРАЛА НАЙКРАЩИХ, НАЙТАЛАНОВИТІШИ Х МОЇХ ЗЕМЛЯКІВ.
markrk21
+1 #3 markrk21 25.02.2021, 20:07
Упевнений! Знову буде цікаве видання!
Lemeh_Natali
+2 #2 Lemeh_Natali 23.02.2021, 19:46
Дуже цікаво, чекаємо свіжий номер журналу!
РекторМАЛіЖ
+5 #1 РекторМАЛіЖ 20.02.2021, 19:05
Редакція нашого журналу "Країна талантів" відкриває нову рубрику " Міст творчості" , будемо й надалі знайомити наших відвідувачів і читачів журналу з оглядами творів публікацій, малюнків і фото, які будуть надруковані у наступному номері журналу у процесі його підготовки до друку.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі