Новини і події

andr dopoomig

Боже милосердний, яке насправді життя цікаве! 14 грудня в книжковому магазині «Кобзар» в рамках акції «Письменник за прилавком» я з дружиною – теж письменницею Наталією Дурундою – провели благодійний захід: усі виручені гроші за продані нами наші книги задумали вручити дівчинці Аніті Білей, яку кілька років тому біля 15 ужгородської школи травмувало дерево. Міські комунальники, які спилювали дерева, за словами неньки, замість того, щоб рятувати дівчинку, прибиту гіллям… повтікали… Якби вони одразу взялися помогти – не було б таких страшних наслідків.

І саме 14 грудня, коли в «Кобзарі» для дівчинки збиралися кошти, їй виповнилося 16 літ! Ми цього не знали.

Але це ще не всі дива. Назбиравши 7 тисяч 250 гривень, перед святом Миколая зателефонували її неньці Оксані й спитали, де можна передати їм такий потрібний конверт – виявилося, що вони винаймають квартиру в сусідньому від нашого будинку! Буквально вікна у вікна!

Але й це ще не кінець дивам. Коли ми всією сім'єю вечірньої пори завітали до їхнього маленького 2-кімнатного помешкання на першому поверсі – нас чекала ще одна дуже приємна несподіванка: ми застали дівчинку із забинтованою ніжкою і за… мольбертом! Вона – малює! Ми переглянули її роботи у блокнотах – і були вражені майстерністю юного обдарування. Виявилося, що Аніта поступила в Ужгородський коледж мистецтв.

andr dopom

А тим часом ненька з болем розповідала, як тільки-но повернулися з Києва з 31 операції… Про страждання свої і боротьбу за дівчинку-кровинку свою… Про квартиру, яку їй з донечкою виділили на 5 поверсі, де, звісно, нема ліфта. І голісінькі стіни. Тут дитину лікувати нічим, а не робити ремонт. І як узагалі дівчинці підніматися на той поверх?..

Не розповідали, як кошти збиралися… Що в «Кобзарі» за відведену годину продали лише 10 книжок.

А далі… люди зі щирим серцем самі телефонували, переказували кошти, купували книги заради участі в благодійній акції.

Ми посилали книги поштою тим, які хотіли їх придбати і перерахували гроші. Навіть люди у закордонні відгукнулися…

Аніта Білей з своєю матусею, яка з усіх сил бореться за повноцінне життя найріднішої кровинки, і ми щиро-прещиро дякуємо тим небайдужим, які сердечно і душевно прилучилися до такої благодійницької акції. Адже чужого горя не буває…

Мама дівчинки - Оксана Білей буде вдячна усім, хто відкликнеться і перерахує на її банківську картку за номером: 4149499121185274 кошти для лікування її донечки Аніти.

Андрій ДУРУНДА,
член Національної спілки письменників України, Почесний професор МАЛіЖ

Коментарі  

Oborina
+2 #4 Oborina 22.12.2020, 01:24
Якщо говорити про таку страшну трагедію з дівчинкою Анітою, то це життя не можна назвати цікавим, а жорстоким і трагічним, бо пережито стільки і досі не висихають сльози. І як Господь дозволяє ходити по святій землі таким бездушним і черствим виродкам? Втекти - легше всього. А совість? Виховання? Сердечність? Відповідальніст ь? Та ще біда в тому, що і можновладці бездушні. Ми ж українці! Люди! Схаменіться! Бійтеся Бога! Дати 5-й поверх помешкання без ліфта! Зовсім не боїтеся кари Господньої. А таке може бути до шостого покоління з тими, хто кривдить людей. Ми і так прогнівили Бога. Маємо вірус, пожежі, повені і вбивства. Україно, що з тобою роблят? Боягузам життя не буде. Аніто, донечко,ти дуже мужня і талановита. Я просто радію, що є такі дітки у нас, як ти. Чому люди такі черстві? ЧАСТО ПИШУ У СВОЇХ ВІРШАХ ПРО ТАКЕ ГНИЛЕ КОРІННЯ, АЛЕ ВОНИ Й КНИЖКИ НЕ ЧИТАЮТЬ. ПРИ НАГОДІ НАДІШЛЮ ТОБІ СВОЇ КНИЖКИ, ТРИМАЙСЯ. БОГ МИЛОСТИВИЙ І ВСЕ У ТЕБЕ БУДЕ ГАРАЗД. МОЖЕ ЩЕ ПОМІНЯЮТЬ КВАРТИРУ І ПОКАЮТЬСЯ БОЯГУЗИ БЕЗДУШНІ.ЗВЕРТА ЙСЯ ДО МЕНЕ, ЯКЩО НАДУМАЄШ ПИСАТИ ВІРШІ. ДОПОМОЖУ.З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
markrk21
+1 #3 markrk21 21.12.2020, 16:39
Бути оптимістом і подолати всі труднощі!
Lemeh_Natali
+2 #2 Lemeh_Natali 20.12.2020, 21:24
Сил та наснаги здолати всі негаразди з вірою у диво!
shturman-inter
+2 #1 shturman-inter 20.12.2020, 10:25
Всевишній віддячить за Ваше добро, принесе Вам неочікувані, але вкрай необхідні дари.
Редакція і адміністрація нашого сайту висловлює Вам подяку за благочинність і передачу коштів дівчинці Аніті Білей, яка опинилася у дуже скрутній ситуації.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі