Новини і події

balagura urokk

Урок позакласного читання в групі І-41 був надзвичано корисним і цікавим. На онлайн урок завітав Тарчинець Василь Федорович - Ректор Міжнародної академії літератури і журналістики, заступник голови Правління Міжнародного Центру  впровадження програм ЮНЕСКО, головний адміністратор та редактор веб-порталу МАЛіЖ, журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ», засновник та генеральний директор Міжнародного фестивалю юних талантів «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я» письменник, заслужений журналіст України, почесний академік МАЛіЖ.

Напочатку творчої зустрічі  Василь Федорович Тарчинець розповів про свої дитячі, школярські і юнкорівські роки, службу у війську, специфіку роботи цивільних і військових журналістів, а також миротворчу діяльність українських Збройних сил.

balagura urok

Наставник творчої юні поділився новими творчими доробками, зокрема, роботою над своєю наступною 16-ю книгою «Мої зірки і зорі», запросив школярів до участі у проектах Міжнародної академії літератури і журналістики та Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я".

Серед учнів класу є багато членів МАЛіЖ, які щоразу розташовують свої твори на нашому сайті і журналі, не один рік беруть участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Реітське сузір’я» Вони разом зі своєю вчителькою української мови і літератури, головою літературного об’єднання «Перевесло» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського та Полтавського відділення МАЛіЖ Тетяною Іванівною Балагурою,  дякували ректору МАЛіЖ Василю Тарчинцю за чудові настанови і підтримку.

Було чимало запитань на які ліцеїсти отримали вичерпні відповіді .

Уроки з такими людьми надихають і мотивують для подальшої роботи над художнім словом.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

balagura-t
0 #4 balagura-t 17.12.2020, 20:16
Ця зустріч із Майстром не могла не сподобатися моїм одинадцятикласн икам! Це була розмова з батьком і наставником, з досвідченим літописцем епохи й успішною людиною, яка живе реаліями сьогодення й мудро радить на майбуття!
Низький уклін Вам, Василю Федоровичу!
Ісаєвич
+2 #3 Ісаєвич 16.12.2020, 10:29
Ми зустрілися з ситуацією, коли по-старому працювати неможливо, а нового нічого не придумано. І сталося! Падемія змусила мізки людей усього світу запрацювати більш прискорено та ефективно. Та найважче, думаю, прийшлося освіті, адже нові технології поширення інформації ще не дійшли у всі куточки нашої ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ. Та тупцювати на місці у нас не прийнято. Ми пройшли багато революцій, що призвели до подальшого розвитку української нації, УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. Так і тут, знайшлися розумні голови, що відкрили веб-сайти для продовження життя освіти.
Завидую Василеві Федоровичу, що він побував саме на такому новітньому застосуванні неотехнологій - онлайн уроці. Ця зустріч стала однією з тих, що дала можливість популяризувати нові освітні технології, які, я впевнений, навіть після виходу з цієї затяжної епідемії коронавірусу-19 , знайдуть своє застосування для покращення освіти не тільки в УКРАЇНІ, АЛЕ Й В УСЬОМУ СВІТІ.
markrk21
+3 #2 markrk21 11.12.2020, 16:56
Це справді цікава і корисна зустріч!
РекторМАЛіЖ
+4 #1 РекторМАЛіЖ 11.12.2020, 13:39
Багато нового почерпнув для себе за тридцять хвилин спілкування на уроці позакласного читання в онлайн зі школярами-полта вцями. Такі зустрічі надихають мене до подальшої творчої роботи. Радо отримаю запрошення від керівників відділень МАЛіЖ у інших містах і країнах.
До зустрічі!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі