Новини і події

За інформацією прес-служби Закарпатської облради на першому пленарному засіданні першої сесії обласної ради VIII скликання, яка відбулася 7 грудня, депутати обрали не тільки голову ради, яким став Олексій Петров – екс-голова Закарпатської ОДА, а й заступників голови Закарпатської обласної ради.

and sekety

Так, шляхом таємного голосування першим заступником голови облради обрано Андрія Шекету , кандидатуру якого підтримали 41 депутат. Заступником голови – Дениса Мана,  за нього проголосувало  36 депутатів.

Керівництво Міжнародної академії літератури і журналістики вітає  Андрія Андрійовича Шекету  -  Президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я  з обранням на високу і відповідальну посаду бажаємо йому успіхів  у роботі з депутатами у подальшому розвитку Закарпаття і реалізації інноваційних проектів у тому числі і Міжнародної академії та її  фестивалю «Рекітське сузір’я» , який відбудеться на Закарпатті  уже  у вісімнадцяте  на початку липня місяця 2021р.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

balagura-t
+1 #3 balagura-t 17.12.2020, 20:16
Сердечні вітання з Полтавського краю!
Хай добро тримає на крилах!
markrk21
+1 #2 markrk21 13.12.2020, 09:56
Плідної праці на благо краю, України, її дітей!
РекторМАЛіЖ
+2 #1 РекторМАЛіЖ 08.12.2020, 15:48
Щиросердечно вітаємо нашого маліжанського депутата -Президента Міжнародного фестивалю "Рекітське сузіря" - Андрія Шекету з обранням на високу посаду. Щасти Вам, пане Президенте!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі