Новини і події

ukrainka zinka

Завдяки електронному павутинню довідалися про мистецький портал «Жінка – Українка». Переглядаючи сторінку за сторінкою цього інтернет-ресурсу виявили до нього зацікавленість, найперше у тому, що вони підтримують творчість і громадські ініціативи.

Подзвонив, за вказаними контактами, засновнику і головному адміністратору Юрію Пероганичу. Він одразу відповів на дзвінок і ми домовилися про співпрацю. Є перший результат – посилання на інтернет-ресурс МАЛіЖ розташоване на мистецькому порталі «Жінка Українка». У свою чергу ми розташуємо також посилання на партнерський інтернет-ресурс.

Маємо намір запросити творче подружжя Пероганичів Юрія і Тетяну, (редактора, поетесу, прозаїка, драматурга, члена національної спілки письменників України), для участі у наступному XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я - 2021», який відбуватиметься наступного року у липні місяці. Нагадуємо тематичне гасло фестивалю: «Сонце у небі, веселкою сяй - усім нам здоров'я та сили додай!» Анг: «Sun in the sky with a sunbow up, give us all health and sap!»

У нас багато творчих задумів і пропозицій. Сподіваємося, що вони здійсняться.

Василь ТАРЧИНЕЦЬ, головний редактор веб-порталу МАЛіЖ

Коментарі  

markrk21
+3 #2 markrk21 29.09.2020, 18:53
Цінуймо дружбу!
rektor-malig
+3 #1 rektor-malig 29.09.2020, 14:38
З метою творчої співпраці МАЛіЖ і мистецький портал " Жінка-Українка" об'єднали зусилля/

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі