Новини і події

beata burdun

Відповідно до наказу ректора МАЛіЖ Беату Бурдун призначено модератором веб-порталу МАЛіЖ. Коло її обов'язків є доволі широким. Розташовувати інформації, малюнки, радіопередачі і відеофільми, допомагати нашим відвідувачам сайту.

Давайте познайомимось!

Мені 28 років, проживаю в м. Ужгород (Закарпатська область). У 2013 році закінчила математичний факультет УжНУ. Наразі працюю в одній із шкіл Ужгорода вчителем інформатики, де і познайомилася із Ольгою Семенівною Урстою, заступницею віце-президента Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я», яка привела мене у велику творчу сім'ю МАЛіЖ.

Весною цього року працювала над логотипами для деяких рубрик веб-порталу МАЛіЖ, а влітку вперше побувала на Міжнародному фестивалі-конкурсі юних талантів "Рекітське сузір'я", де мені випала честь бути головою журі в номінації "ІТ-технології та роботи".

Дякую за довіру Василю Федоровичу Тарчинцю, керманичу МАЛіЖу та його пропозицю щодо модератора на сайті МАЛіЖ. Буду докладати усіх зусиль аби виправдати ваші надії.

Побажаймо разом новопризначеному модератору веб-порталу МАЛіЖ Беаті Бурдун успіхів в творчій діяльності на благо юних талантів України та закордону. Завдяки модератору їх твори зможуть побачити і прочитати тисячі відвідувачів.

Незабаром веб-портал МАЛіЖ розпочне свою діяльність у новому дизайні і форматі.

Офіційна інформація прес-служби МАЛіЖ

Коментарі  

rektor-malig
+1 #1 rektor-malig 07.10.2019, 14:18
Від усієї команди маліжан бажаю Беаті Бурдун прямих сходинок до модераторської кабіни нашого творчого корабля. Бажаю вам затишку і комфорту в роботі екіпажу. Нехай кожен день для вас буде наповнений новими відкриттями і несподіванками, чудесними сюрпризами.
Щасти Вам!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі