Новини і події

kowaluk jaroslaw

Медаль МАЛіЖ «За творчість і благодійність» і відзнаку «Патріот України» Міжнародної асоціації «Козацтво» отримав сьогодні, 4 жовтня Ярослав Ковалик – син Почесного президента і Академіка МАЛіЖу Володимира Ковалика.

Ярослав Ковалик висловив велику подяку за оцінку його скромної громадської праці і запевнив що і у подальшому докладатиме зусиль для підтримки проектів МАЛіЖ і Міжнародної Асоціації «Козацтво».

kowaluk jarslawu

За його сприяння у селі Підгірному, біля батьківської оселі буде посаджено деревце дуба у честь Володимира Ковалика. У майбутньому у селі Рекіти, почесним жителем якого є Володимир Ковалик буде відкрито пам'ятник. Спогади про визначну особистість – Володимира Ковалика передаватимуться із покоління у покоління. Вони є надійним орієнтиром усії творчої юні.

У сімейному архіві сина Володимира Ковалика э чимало релеквій, чисельних відзнак і нагород, які за життя отримав Володимир Ковалик. Мало хто про них знає тому, що Володимир Ковалик був надзвичано скромною людиною, незавжди ділився цим з близькими і друзями.

Під час спілкування із ректором МАЛіЖу Василем Тарчинцем Ярослав Ковалик зауважив, що його батько найбільше тішився співпрацею із Міжнародної академією літератури і журналістики. Він щороку приїжджав в Україну і брав участь майже у всіх Міжнародних фестивалях творчої юні "Рекітське сузір'я".

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі