Новини і події

Незабуня зустріч у казковому Міжгір'ї

Цьогоріч відділення Ужгорода та Ужгородського районного відділення ОКТМС баранинської ОТГ вкотре побувало на фестивалі «Рекітське сузір'я». Він був насичений екскурсіями, конкурсними змаганнями, виступами та зануренням у давню українську культуру.

Оскільки я беру участь у фестивалі вже вп'яте, то маю з чим порівнювати. Цього року було ще більше делегацій з іноземних країн, ніж зазвичай, і це додало особливого колориту. Ми познайомилися із представниками Азербайджану, Туреччини, кримсько-татарською та польською делегацією. Родзинкою нинішнього фестивалю стало глибоке заглиблення у традиції культури нашого народу. На свято Івана Купала дівчата сплели собі віночки та загадали бажання, пустивши вінки по річці, шукати долі. Впевнений, їхні бажання здійсняться. Нам було цікаво за цим спостерігати, бути включеними у цей процес, організовувати його, що вже говорити про захоплення іноземних делегацій?

На конкурсах було представлено потужні команди різних областей та країн. Потужне протистояння… Але, не зважаючи ні на що, відділенню Ужгорода та Ужгородського району вдалося завоювати два Гран-прі у номінаціях літературно-музична композиція та ІТ-технології, перше місце у прозі, другі місця у номінаціях фото, журналістика та етнографія, третє у номінації поезія.

Дякуємо усім організаторам фестивалю, Василю Федоровичу Тарчинцю, його дружині Валентині за те, що вони присвятили цьому життя, докладають до цього стільки своїх зусиль, також віце-президенту фестивалю Андрію Андрійовичу Шекеті, директору Міжгірського професійного ліцею Василю Юрійовичу Маринцю, керманичам Закарпатської обласної та районної влади, керівникам нашого відділення Маріанні Йосипівні Салай-Пак, Ользі Семенівні Урсті, Сніжані Брензович-Кичері за величезну роботу, за те, що ми стали учасниками фестивалю. Всього найкращого і до зустрічі в наступному році!

Антон Метай, спецкор МАЛіЖ

Наші керівники, як завжди, усміхнені і радісні

Коментарі  

shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 02.10.2019, 14:06
Незабутні дні маліжанського фестивалю є приємним спогадом про цьогорічне літо і хвилюючі зустрічі із юними літераторами і митцями та їх наставниками.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі