Новини і події

praporu

З 3 по 8 липня у казковому Міжгір'ї на Закарпатті проходив ХVІ Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я - 2019" під гаслом "Під одним небом живемо, працюємо і творимо" та VІ Міст Миру "Боже великий, святий і єдиний, нам Україну і мир збережи!".

У ньому взяли участь дитячі колективи з України, Азербайджану, Польщі. Діти мали змогу показати свої таланти та відвідати пізнавальні майстер-класи. Також були організовані цікаві екскурсії, спільні вечері та святкування Івана Купала. Велике спасибі усім, хто долучився до цього свята, а особлива подяка ректору МАЛіЖ, заслуженому журналісту України, засновнику Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я" Василю Федоровичу Тарчинцю, нашому творчому талановитому наставнику Ігорю Тимофійовичу Даху.

Червоноградські МАЛіЖани гідно представили наше місто у шести номінаціях. Ольга Бучек, учениця 11 класу ЧЗШ №1, виборола гран-прі в номінації "Проза", І місця та премії в номінаціях "Поезія" та "Журналістика", ІІ місце в номінації "Авторська пісня" за виконання пісні "Літо", в номінації "Художня фотографія" - грамота за володіння технікою, Олена Федюра, учениця 11 (7 гімназійного) класу Червоноградської гімназії, нагороджена гран-прі в номінації "Поезія", дипломом І ступеня та премією в номінації "Проза" та здобула ІІІ місце в номінації "Журналістика", Олександр Бойко, учень 7-А класу ЧЗШ №1, отримав І місце та премію у номінації "Художня фотографія".

За представлення літературно-мистецької композиції "Під одним небом живемо, працюємо, творимо" червоноградські МАЛіЖани Ольга Бучек, Олена Федюра, Олександр Бойко, Анастасія Бочковська та Андрій Бучек - отримали диплом ІІІ ступеня.

Ольга Бучек,
учениця 11 класу ЧЗШ №1,
слухач МАЛіЖу

 

Коментарі  

shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 02.10.2019, 14:04
Вітаємо учасників та переможців цьогорічного фестивалю, бажаємо Вам нових творчих здобутків на наступному , уже 17 фестивалі юних талантів ,, Рекітське Сузір'я'' .

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі