Новини і події

gruziw-igor-medal

Минулого року Мар'яна Гриців онука Володимира Ковалика Почесного Президента Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я» взяла участь у посвяті Памятного Хреста Володимиру Ковалику у Рекітах. Вона також вітала учасників фестивалю і вручала переможцям Почесні грамоти Володимира Ковалика та його книги.

Повернувшись до Чикаго Мар'яна Гриців разом із спілчанами громадської організації «Помаранчева хвиля» організували і провели благодійну акцію щодо збору коштів для потреб цієї організації, а також МАЛіЖу. Частину зібраних коштів наші зарубіжні благодійники переказали МАЛіЖ. Заідяки їм придбано відеокамеру. Ми безмежно вдячні усім хто долучився до цієї благочинної акції.

Нещодавно ректор МАЛіЖу Василь Тарчинець вручив медаль і відповідне посвідчення до неї Ігорю Гриціву - зятю Володимира Ковалика Почесного Академіка і Почесного Президента Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я». Цю нагороду Ігор Гриців має передати до громадського об'єднання «Помаранчева хвиля», представники якої долучилися до збору коштів на потреби МАЛіЖ. Дякуємо нашим благодійникам за їх безкорисну допомогу і підтримку МАЛіЖ у складний час нашого сьогодення.

У наших планах на майбутнє є багато ідей щодо увіковічення памяті про відому особистість Володимира Ковалика. Найближчим часом у одній із львівських шкіл відбудеться творчий урок з вивчення творів відомих українських письменників у тому числі і Володимира Ковалика.

На прохання ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця у м. Чикаго буде посаджено деревце дуба у честь Володимира Ковалика. Деревце дуба з України символізуватиме міць і непохитність борця за волю України Володимира Ковалика.

Наразі ініціатори цієї благодійної місії підбирають місце для посадки деревця. Можливо його посадять недалеко від куща червоної калини, яке росте у дворі Народного дому Чикаго.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

Коментарі  

shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 02.10.2019, 14:02
Ми високо цінуємо благодійність наших зарубіжних друзів і дякуємо їм за допомогу у складний час,який ми наразі долаємо.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі