Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (2 голосів)

Коли ти приходиш додомцю виснажений після тяжкого робочого дня, єдине, чого хочеш, – це впасти на м'якеньке ліжко та забутися в міцному сні. Деколи це вдається, а інколи згадуєш про обіцянку мамі прибрати у квартирі до того, як здійсниш задумане.

Не знаю, як ви, а я терпіти не можу ці всілякі хатні справи. Перемий, склади, повитирай, пропилосось. Ух-х-х! Як же все це нудно! І, узагалі, прибирання вдома – це не те, на що я б хотіла витрачати дорогоцінний час. Радше, детальніше б розібралася в темі з якогось предмета, почитала б книгу, яка так зацікавила, або, урешті-решт, подивилася улюблений мультфільм по телевізору. Але ж ні!

Підіймайся з нагрітого місця й працюй. І хоч як би мені це не подобалося, розумію, що такі навички будуть потрібні в житті.

Уявіть собі квартиру, у якій нічого ніде не прибрано. Усюди безлад, мотлох, жахливі запахи, залишки продуктів… Хаос! Ну що, подобається? Отож, і мені ні.

Тому, хоч і бурмочучи собі під носа, підіймаюся та розпочинаю обтяжливу місію. Проте… Еврика! Умикається музика – і настає час веселощів! Так прибирати – не греблю гатити. Хоч і в поті чола, але потрібне роблю приємним!

А ви не пробували?

Коментарі  

Aleksa_Kiral
+1 #3 Aleksa_Kiral 21.06.2020, 20:42
Найголовнішим є бажання. Якщо воно є, то робота буде виконана якісно й швидко, а якщо немає, то відповідно ;-)
Wladislaw
+1 #2 Wladislaw 06.06.2020, 13:10
Усе, що потрібно - мотивація і правильний підхід)
yana_madynyak
+2 #1 yana_madynyak 03.06.2020, 22:42
Будь-яка робота, виконена з ентузіастом, стає легкою

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі