Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (2 голосів)

Успіх - такий розвиток сили і здібностей, за допомогою яких людина досягає бажаних етапів у своєму житті, організовує відповідним чином свою енергію й зусилля, а також знання та здібності.

Шлях до успіху ніколи не буває легким. Люди роблять помилки, учаться на них, адже це і є основа кожного успіху. Деякі мають хоч якийсь фундамент, щоб рухатись до своєї мрії, мети, а хтось починає з нічого.

Чудовим і актуальним прикладом є наш президент Володимир Зеленський. Його великим успіхом є створення «Студії «Квартал 95» , а телесеріал «Слуга народу» досяг міжнародного рівня, а зараз президент Володимир Зеленський  є одним з найвідоміших людей світу. Безперечно, він пройшов цей шлях не сам. У драматургічній сфері в нього була чудова команда, яка разом з ним не боялася висміювати владу, не мовчала і завжди залишала позитивний слід у глядачів. Зараз у політичній сфері в нього також є сучасна команда і жінка, яка завжди була поруч, яка завжди вірила в успіх свого чоловіка, навіть тоді, коли інші називали його «клоуном».

Тепер Зеленський – символ національного протистояння. Його вміння, талант і дар  красномовно виступати  привертає увагу людей у всьому світі. Проте, лише грати роль – цього не достатньо. Якби він просто вивчив промову і виступив з нею, не було б підтримки з боку інших країн. У ньому є простота людини, є людяність, яка так до вподоби всім. Адже життєвий успіх можливий лише при балансі зовнішніх і внутрішніх факторів, гармонії яка має панувати між ним. 

Хоч у нашого президента юридична освіта, але він і дня не пропрацював в цьому напрямі. Можливо, лише пізніше він зрозумів, що йому до душі. Адже всі ми люди, і наші погляди та вподобання змінюються впродовж усього життя. Хто ж міг подумати, що відомий драматург стане президентом країни, яка стала жертвою повномасштабної війни? На його прикладі можна зробити висновок, що роблячи речі, які тобі до вподоби, речі, до яких у тебе хист і натхнення, можна отримати успіх.

Уміння розставляти пріоритети та іти на компроміси – одна із ознак успішної людини. Коли б у президента були відсутні такі ознаки, він міг би, опустивши руки, привести нашу країну до поразки. Проте, дякувати Богу, все склалося по-іншому.

Успішними не можна народитися успішними – стають. А для цього, безперечно, потрібно вірити у свої сили. Бо тільки та людина, яка не дає страху оволодіти собою, спроможна прямувати до успіху. Зеленський вірить у ЗСУ, вірить у свою країну, у свій народ. Він готовий виконувати обов’язки президента  цілодобово аби лиш досягти всеукраїнської мети – здобути перемогу.

Чи чули ви про візуалізацію своєї цілі? Це коли ти не просто утворив та визначив свою мету, але й продумав кроки до її досягнення. Наш президент вже від початку своєї політичної кар’єри  планував завершити війну на Сході. І разом з розумінням цієї мети у нього були продумані кроки для здійснення цілі.

Не обходиться успіх без саморозвитку. Для реалізації своєї мети щодня потрібно працювати над собою. Усебічний розвиток – одна із фундаментальних ознак людини, яка прагне стати успішною. Тільки самовдосконалення надає їй сили та можливості для досягнення своїх цілей. «Комік» не міг би стати символом національного протистояння без роботи над собою, без самовиховання та наполегливості. Він зізнається, що не володів українською мовою на хорошому рівні, коли балотувався в президенти. Проте він старанно працював над цим та досі працює. На прикладі його звернень можна сказати, що в цьому плані він досягнув хорошого результату. Кожен українець, слухаючи звернення свого президента, відчуває прилив натхнення, мужності та віри.

Тому, згадуючи та міркуючи про історію успіху не лише Володимира Зеленського, а й інших, беріть з них приклад та прагніть, щоб ви могли так само міркувати і про власну історію успіху.

 

Коментарі  

Ісаєвич
+1 #1 Ісаєвич 14.10.2022, 11:52
Це майже наукова характеристика діяльності нинішнього президента.
А ось наукове дослідження президенства у США.
"Один із найбільш авторитетних сьогодні у США дослідників даного інституту Майкл Нельсон, чия праця „Президентство та політична система” стала вже класичною, витримавши сім перевидань, виділяє наступні головні
напрямки, які, на його думку, домінують у процесі вивчення
президентства у США : 1) історичний – еволюція посади; 2)
конституційний – розширення конституційної сили/повноважень
та створення прецедентів для президента; 3) психологічний –
індивідуальні характеристики президента та керівний стиль
прийняття ним рішень; 4) політичний – індивідуальний вплив
президента на інших через політичне надавання та отримання; 5)
інституційний – вивчення залежності президентської поведінки
від організацій/інс титутів Білого Дому."

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі