Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (1 голос)

Можу сказати, що я досить спокійна, хоч до рани прикладай, проте іноді займаюся від найменшої іскри. Але при цьому ніколи довго не тримаю образи, досить швидко прощаю та забуваю. Їх я не хочу пам'ятати, щоб не забивати собі голову поганими речами. Мені здається, якщо довго носити в собі образи чи погані думки та обдумувати їх, то вони рояться, як бджоли у вулику й починають тебе розтирати в порох. Вони тягнуть тебе вниз і стає ще гірше.

Як тільки бачу несправедливість, відразу ж беру її близько до серця. Я вважаю, що жити потрібно праведно, і найбільше мене зачіпає, якщо бачу, що когось обманюють або поводяться з нечесно. Тоді я намагаюся зробити все можливе, щоб вивести на чисту воду цю людину. На мій погляд, добиватися справедливості потрібно завжди, інакше світ збожеволіє.

Маю не дуже гарну особливість – лінуюся. Іноді буває, що є робота, яку терміново треба робити, а мені хочеться просто бити байдики чи робити те діло, до якого лежить душа. Я намагаюся з цим боротися, але буває, що дістаю облизня. Тоді доробляти необхідну роботу доводиться вночі або напередодні здачі. Звісно, розумію, що лінь – це погана якість, якої треба позбутися. Сподіваюся, що з часом у мене вийде.

Можливо, я навіть романтик. Люблю милуватися заходом або сидіти вночі на схилі й дивитися, як проходить нічне життя. У такі моменти в голові виникають думки про щось важливе, а іноді навіть народжуються вірші. Проте, чесно кажучи, я майже нікому їх не читаю, зберігаю тільки для себе, бо в них змальовано стан моєї душі.

Якщо займаюся якоюсь справою, захоплююся неї повністю, буває навіть, що грію чуба. У мене виходить усе робити добре, коли допомагає натхнення. Також подобається після якісного виконання завдання бути на коні.

Тож всі ми не ідеальні, але в кожного є своя родзинка. І якщо ми будемо вставати дибки проти своїх недоліків, то одного разу зможемо стати кращими.

Коментарі  

Ісаєвич
0 #1 Ісаєвич 01.07.2021, 01:14
і ЯКА ТАКА МАРІЯ ШРАМКО?
Та все з нею гаразд! Вміє гарно висловлювати свої думки. Он який тест ПРАВЕДНИКА склала.
Я якщо без шуток, то справді, вийшла чудова розповідь не тільки про себе, але й про те, як стати гарною, доброю людиною.
ЧИТАЙТЕ І ВИПРАВЛЯЙТЕСЯ.. .

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі

 • Загадка

  Dmytro-Zubko Dmytro-Zubko 16 вересня 2021
  Тəşəkkürlər;)
   
 • Загадка

  Dmytro-Zubko Dmytro-Zubko 16 вересня 2021
  Дякую;)
   
 • Загадка

  Dmytro-Zubko Dmytro-Zubko 16 вересня 2021
  Дякую;)
   
 • Загадка

  seyyub1967 seyyub1967 16 вересня 2021
  Maarqlı 4 misra. Təbriklər !
   
 • Загадка

  markrk21 markrk21 16 вересня 2021
  Молодець!
   
 • Загадка

  admin-malig admin-malig 16 вересня 2021
  Щойно опублікував нову загадку юного ...
   
 • Сільські реалії

  yana_madynyak yana_madynyak 15 вересня 2021
  Надзвичайно вдячна за такі теплі слова та ...
   
 • Загадка

  markrk21 markrk21 14 вересня 2021
  Думайте! Міркуйте! Відгадуйте! Автор ...
   
 • Загадка

  РекторМАЛіЖ РекторМАЛіЖ 14 вересня 2021
  Вітаю мого юного колегу ! Щойно опублікував ...
   
 • З Днем Незалежності, Україно моя!

  markrk21 markrk21 09 вересня 2021
  Це вічна й актуальна тема!