Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (2 голосів)

Літо. Ми з другом поїхали до літнього табору «Орлятко». Там ця подія й відбувалася.

Табір знаходиться в лісі. Одного разу, граючи в хованки, я заховався за деревом і довго там сидів. Та от раптом чую цвірінчання пташенят. Підіймаюся, прислухаюся, бачу в дереві дупло. Заглядаю, а там! Ціла купа маленьких, тільки з яйця пташечок. Вони були без пір'я й це виглядало дуже жалісливо. Напевно, були ще й сліпими.

Я показав це товаришу. Але домовилися нікому не розповідати. Майже щодня приходили до пташечок із подарунками: то черв'ячком, то гусеницею. Дуже цікаво було спостерігати, як вони дорослішають.

Спочатку з'явився несміливий пушок, потім почало наростати пір'ячко. Одне пташеня ми назвали Д'Артаньяном, бо на голові в нього була одна чорна пір'їна, як на капелюсі мушкетерів. Після тижня ми вже не розрізняли пташенят, бо вони вкрилися шаром чорного оперення.

В останній день нашого перебування в таборі, вони вже вистрибували з гнізда, навіть намагалися літати. А ми поїхали додому.

Наступного літа, знову опинившись у тому ж таборі, перевіривши гніздо, побачили маленьких пташенят. Історія повторилася!

Коментарі  

Aleksa_Kiral
0 #4 Aleksa_Kiral 22.06.2020, 21:14
Цікава історія. Мені дуже сподобалася ;-)
yana_madynyak
0 #3 yana_madynyak 03.06.2020, 22:33
Дуже цікава розповідь!
Ігор Дах
+1 #2 Ігор Дах 23.03.2020, 16:06
Було б цікаво прочитати про поведінку птахів(батьків) .Чи там їх не було? Микитко, варто доопрацювати цю хорошу розповідь! Хай щастить!
maligessa
+5 #1 maligessa 30.05.2019, 22:45
Цікава історія. :-)

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі