Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (2 голосів)

Мене сформували слова.

Мамина колискова; казки на дисках, детективні історії Агати Крісті. Зі мною розмовляли ще з утроби. Вигадували історії, зверталися подумки.

Мене сформували слова. 

Ніжні й отруйні, жорстокі та карамельні. Їх проронив водій маршрутки. Близька подруга. Коханий. Я збирала кожне із них, ніби саму себе. Із пазлів. 

Мене сформувала музика. Строката. Від хіп-хопу до фольклору, від року до інді-попу. Усе почалося із «я не здамся без бою» у 2013. І досі не здаюся.

Мене сформувала література. Фентезі Дари Корній, історичні романи Дюма, поезія Жадана. Шістдесятники та Розстріляне відродження. Сьогодні війна, і мене формують новостворені слова. Складні, живильні, убивчі. Я конвертую емоції в слова. Бо хто, як не я, їх скаже? 

Коментарі  

Ісаєвич
+1 #1 Ісаєвич 03.06.2023, 19:11
Я в захваті! Та Ви запропонували формулу виховання нової людини, нового суспільства, творення міцної, консолідованої української нації. Адже, людина стає особистістю за умов:
народитися психічно-здоров ою та формуватися серед людей.
А ще Д. Рікардо(англійс ький економіст), стверджував що народ, який не має честі, не матиме і хліба!
Тобто, честь - це те, що повинен мати успішний народ. Тут приходимо до визначення національної ідеї – це прагнення бути кращою людиною(особист істю), а там - кращою нацією, людством.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі