Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (2 голосів)

Ангелів ми повсякденно помічаємо, якщо й не в реальній постаті, то у думках, своїх рішеннях та результатах. Вони не вирішують наші проблеми чи складнощі, тільки підштовхують до найкращого, а остаточний вибір залишається за людьми. Тому їх у жодному разі не можна звинувачувати чи зрікатися. Янголи також бувають різні: посланці, писарі та охоронці. У нас, думаю, останній тип архангела. Він з нами скрізь, бо то його робота. Я також маю ангела.

Хто такі янголи? Хто вони для вас? Зазвичай, у людських життях це не канонічні біблійні творіння, а наші близькі друзі, родина чи домашні тваринки. Ті, що оберігають; ті, що заспокоюють; ті, що допомагають. Якщо заглибитись у цю тему, то ангели – посланці Бога, які виконують його волю. Як на мене, наші військові в якомусь сенсі також ангели. Вони оберігають, саме завдяки їм можемо жити, любити, вчитися. Проведу паралель: солдати армії окупанта – злі янголи, котрі збунтувалися проти Бога.

Якщо говорити особисто, завдячую своїм життям янголам та Богу, котрий їх посилає нам. Хоча я й не можу розрізнити, де вони допомагали мені, а де вирішили, що з цим зможу впоратися сама. Здебільшого вони давали правильні настанови та підказували напрямки. Навіть лячно уявити, де б була я та чим займалася, якби не мої охоронці.

«Янголе, не впадь з плеча…» (Іван Малкович).

Коментарі  

balagura-t
+2 #3 balagura-t 14.03.2023, 18:57
Приємно, що автор має своє бачення. Тим паче, що воно з'являється після прочитання творів талановитих майстрів слова.
Ісаєвич
+3 #2 Ісаєвич 02.03.2023, 17:28
МОЯ МАМКА ВЧИЛА НАС, СВОЇ ДІТЕЙ, МОЛИТИСЯ ТАК: "Ангелику милий мій, все при мені стій, день і вночі будь до помочі з тобою лягаю - з тобою стаю, тіло й душу тобі під охорону віддаю.
Веди мене до Бога, бо це моя дорога, завжди мене пильнуй, від злого порятуй, я хочу свято жити і Господа любити!"
ТОМУ У МЕНЕ ПОНЯТТЯ АНГЕЛА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД РОЗУМІННЯ ЙОГО АВТОРКОЮ І ВОНО МАЄ ПРАВО НА ІСНУВАННЯ.
Щодо якості твору, підтримую ректора.
shturman-inter
+4 #1 shturman-inter 24.02.2023, 19:34
Кілька днів Катерина Боярчук зареєструвалася на веб-ресурсі МАЛіЖ. І ось - перший дебют три прозові твори, які появилися у Читальному залі. Прочитав їх і оцінив найвищим балом - 5 зірочок. Вітаю!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі