Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (3 голосів)

Нас готували на Землю. Зачудовано розповідали, що там живуть люди – такі великі частини Всесвіту, якими нам судилося стати в близькому майбутньому! Щоправда, поки що ми мало розуміли, що це: їхні закони/думки/емоції/можливості страхали та вабили водночас! Адже потужне скупчення космічної енергії здатне створювати надзвичайні речі, які ми, душі, мали за честь бачити ще з неба. Але, на противагу створенню, завжди існувало й руйнування, якого ми теж не розуміли.

Шпаргалки на Землю брати заборонялося. Комічність ситуації полягала в тому, що ми вже знали всіх істин, проте мали їх «забути» й народжуватися з чистим розумом. Щоб пізнавати себе й світ. Дивна логіка, чи не так? Єдине, у чому запевняли, – відповіді все одно ховалися в глибинах підсвідомості. Треба було лише навчитися слухати себе…

До речі, на Землю ми мали приходити з метою, чіткого формулювання якої я вже й не згадаю. Здається, у кожного вона мала бути своя. І для втілення цієї химери в нас також «закладалися» таланти. Звісно, що унікальні й люди мали їх розвивати. Цікаво, чи не так?

Скільки ж іще всього нам, душам, треба було пізнати, перш ніж вирушити в безкрайнє море життя… А там – відкривати світ не перевідкривати. Мені вже шалено того хотілося, як на Землі кажуть, аж руки чухалися. Бо спокою не давало питання: хто ж таки та людина – велика таємниця, ключем до розуміння якої є мистецтво?…

* Рекомендація: читайте цей твір, ніби ви маленька дитина.

Коментарі  

Ісаєвич
+1 #3 Ісаєвич 20.10.2021, 11:29
Цікава фантастика. А й справді, вчені гадають, що життя на Землі в тілесному стані колись закінчиться. Люди "виростуть" до рівня, коли житимуть вічно в стані душі.
Молодець! Цікаво, сучасно з поглядом у майбутнє
markrk21
+4 #2 markrk21 10.10.2021, 18:27
Цікавий стиль!
shturman-inter
+5 #1 shturman-inter 10.10.2021, 10:42
Щойно розташував новий твір Єлизавети Пукас. Мені було цікаво його почитати й на якийсь час провернутись в дитинство. Мрійливо й цікаво! Оцінка -5 зірочок. Вітаю!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі