Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (9 голосів)

«Хто моря переплив і спалив кораблі за собою,
той не вмре, не знайшовши нового добра»
Леся Українка

Мій світ не був чимось поганим. Просто історія дісталась автора: не обійшлося без пожеж. Раніше я цього боялася… Сьогодні ж безжалісно зачинила безліч дверей та знищила не один корабель. Без прикрас зізнаюся: встигла заморитися. Дивно, як жила за цими стінами? Із кляпом у роті та перебинтованою свідомістю… Навколо ж безмежний океан і «моє море», що пропахло грецьким вогнем.

Видихаю. Не дивно, що в моїй дитячій, хоч і не зовсім, кімнаті ремонт. Тільки знайте, що нікому не дозволю замінити жовтий колір якимось інакшим. Це вже надто особисте. Фентезійні романи також не чіпати. Якщо з'явиться необхідність, самостійно приб'ю книжкову полицю до стіни. Тут оселився час, який набагато мудріший за мене. Може, тому вчить на власних помилках і не дозволяє забродити душі? Питання риторичне. Хочете – смійтесь, хочете – ні, та я тепер його сумлінна учениця. Така ж. З епатажними спідницями та чудними гетрами. З іншими поглядами та пошуком нової щирості…

P.S. якщо навіть розіб'юся, знайте, що не жалкувала жодної миті…

______________________
* Відродження

Коментарі  

Ісаєвич
+6 #3 Ісаєвич 06.04.2021, 15:19
ОводуЧ! Пропоную усім нам наслідувати авторку "ЯннеждордіВ" та створити собі полицю для УСАЧ, який є стократ мудріший, кращий, досконаліший за нас, але так, щоб не розбитися дорогою проти течії, через пороги життя мудрих, що живуть у книжках на полицях... Мініатюра заслуговує на високу оцінку.
markrk21
+8 #2 markrk21 06.04.2021, 14:02
Ставлю відмінно!
admin-malig
+6 #1 admin-malig 06.04.2021, 12:02
Щойно розташував загадкової назви твір, читати треба від початку великої букви - все навпаки. Твір, як на мене, заслуговує високої оцінки.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі