Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (5 голосів)

На фестиваль-конкурс «Рекітське сузір'я – 2021»

«Те, чого ти мені не скажеш»
Людина імені самої Себе

І зовсім не обов'язково казати вголос

І раптом прийшла весна. І для тих, кому притаманне велике серце, і для тих, в кого воно залишається малим. Перед весною всі рівні.
Зовсім різні вони, ця з тогорічною. Поступово до всього звикається, потроху тривога втрачає домінантність. Хоча, відносно, все відносно. З часом самі слова стають менше й менше цікавими для тих, кому раніше було краще.
Не так, як тоді. А в тому й особливість часу, що в ньому з постійного тільки він сам. У потоках неможливо достеменно вирахувати траєкторію кожної краплі. Та чи варто взагалі? Тим і цікаво жити, що наступна секунда тримає інтригу.
Обов'язково бути (відкритим до світу / самим собою / серед людей / тим, кого хочуть в тобі бачити / корабликом в океані / тим, хто довіряє лише собі / там, де бути варто / людиною, яка сама творить свою долю). Обов'язково бути.
Казати погане про себе, зміни, весну можна, якщо шукати в цьому суть. А сенс її шукати? Якщо треба буде, знайдеться сама, хоч деколи без неї спокійніше.
Вголос чи лише в думках – не важливо. Немає значимої відмінності, якщо звертати увагу лише на факт існування. Я знаю, що ти не скажеш мені про це нічого. Це залишиться ексклюзивно почутим твоєю свідомістю. Але я зможу прочитати, коли твої жести ходитимуть пошепки.

Коментарі  

Lemeh_Natali
+1 #3 Lemeh_Natali 01.04.2021, 11:22
Метафоричність твоїх поглядів вібрує філософією слів!Дякую!
markrk21
+5 #2 markrk21 28.03.2021, 10:02
У тебе за кожним словом - зміст і символ! Гарно!
Ісаєвич
+5 #1 Ісаєвич 28.03.2021, 09:47
БУКВАЛЬНО вибрав дієслова за вказівкою заголовка і ось, що вийшло:
"Казати вголос,тримати інтригу буде спокійніше, коли твої жести ходитимуть пошепки."
Вийшло не менш філософічно, ніж погляд автора на весну, яка раптово так прийшла. Мені це близьке. Дякую!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі