Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (4 голосів)

На конкурс Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021»

Спогади мають присмак… Вимріяна вистава першої закоханості зачепилась у пам'яті червоною помадою… Норовлива схилилася до твоєї щоки, скорилася, але не звикла до вибриків. Чуєш співанки Черемошу?

Болісна розлука смакувала березневим снігом і залишеним чобітком. Який же морозний тоді був день… Іній навкруги, світло… Це ж треба: я вимагала ліків від застуди. Виявилося, вони вже не потрібні: марила я, Йванку.

Розбите серце поросло довгою мовчанкою та шестирічними блуканнями. Десь на щоках майоріло наше споглядання зірок. Ти – на полонині. Я – тут… Бачу все й відчуваю… Ніхто вже не знатиме, куди привели лабіринти туги… Хіба що поворот на сто вісімдесят градусів гірчив сталевим осадом…

Наше кохання було схоже на квітку, що виросла в космосі… Але, на жаль, майже зав'яла, Йванку, бо чорніє потрохи зранку.

Думаєш, присмак мучить мене опівночі? Помиляєшся… Опівдні. Коли всі співають про любов, а моя дірка в спині холоне твоєю тінню. Бо тіні довшають опівдні…

Коментарі  

Victorinkaaa
0 #4 Victorinkaaa 24.06.2021, 21:34
"Щойно розташував новий твір, який подається на конкурс нашого фестивалю Підкупає у ньому авторська манера викладу, метафори і порівняння. Молодець!"

Повінстю згідна!
markrk21
+2 #3 markrk21 31.01.2021, 11:20
Стільки дивного і несподіваного у невеличкому тексті! Молодець!
shturman-inter
+3 #2 shturman-inter 30.01.2021, 19:15
Образок подається на конкурс Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я" у номінації "Проза". Пишіть коментарі, висловлюйте своі враження від прочитаного, але це бажано робити на сайті МАЛіЖ, у Фейсбуці, коментарі не беруться до уваги членами журі.
shturman-inter
+3 #1 shturman-inter 30.01.2021, 19:07
Щойно розташував новий твір, який подається на конкурс нашого фестивалю Підкупає у ньому авторська манера викладу, метафори і порівняння. Молодець!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі