Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (4 голосів)

Мама з татом запланували похід у кафе. Але нічого не сказали донечці, бо це був сюрприз. Дівчинка одяглась і всі дружньо пішли на прогулянку. Коли зайшли у кафе, мала красуня дуже зраділа. Сьогодні Іларія скуштувала вперше суші, вони їй засмакували. Дівчинка була дуже чемною, тому батьки часто її тішили походами у цікаві місця. Коли вихідний закінчився, Іларія взяла свій годинник і знову поринула у Дивосвіт. Там вона зустріла нових тваринок, про яких я розповім згодом. Дівчинка підійшла до свого друга і привіталась. Біля нього була Хмуринка. Тваринка була сумною та не посміхалась. Іларії схотілось дізнатись чому вона така, але Хмуринка не бажала розповідати. У дівчинки був план як дізнатись у тваринки, чому вона така сумна...

План дівчинки полягав у тому, щоб подружитись із Хмуринкою, адже друзям розповідають усі секрети, навіть найпотаємніші. Іларія була доброю та вихованою, тому вона вирішила оточити Хмуринку увагою. Дівчинці так хотілось, щоб тваринка усміхалась, що Іларія розповідала різні кумедні історії. І все-таки Хмуринка зареготала. Вона обійняла Іларію, і сказала, що дуже щаслива, що зможе здійснити свою мрію.

Хмуринка з новою подружкою помандрували у долину Винахідників. Тваринка хотіла показати Іларії чарівний кришталевий прилад, який виробляв різнобарвні кришталики, з яких у Дивосвіті зводили чудернацькі будинки та замки. Хмуринка шукала таку особливу подругу, яка б допомогла їй побудувати власний дім. Іларія сказала, що звісно допоможе. Вони пішли широкою стежечкою, та раптом дівчинка почула голос мами і змушена була повертатись додому. Її чекав новий шкільний день.

Іларія успішно закінчила навчальний день. Швидко виконала домашнє завдання  і вмостилась спати, щоб поринути у Дивосвіт.

А про решту неймовірних пригод ви дізнаєтесь згодом.

Коментарі  

yana_madynyak
+1 #3 yana_madynyak 03.06.2020, 22:36
Дуже гарно!
markrk21
+3 #2 markrk21 16.04.2020, 12:55
Софійко! Чекаю продовження історії...
rektor-malig
+1 #1 rektor-malig 16.04.2020, 11:30
Яка чудова і приємна несподіванка - казочка написана Софійкою Лемех, прочитав і довідався багато цікавого. Оцінку ставлю найвищу - 5 +
Вітаю!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі