Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (39 голосів)

В одному великому царстві поселився злий принц, атрибутом якого стала його чорна корона. Усі люди спочатку не звертали на нього увагу та насміхалися. Злість цього принца була безмежною і він став забирати людські життя, щоб показати свою силу. І тут все царство охопив великий страх. А принц продовжував відчувати свою велич та могутність. Йому стало мало одного царства і він вирішив підкорити увесь світ. Новина про нього дісталася до кожного куточка землі. Люди були у відчаї та великі паніці. Ніхто не знав, як з цим принцом боротися. Єдиним захистом від нього для людей стала їхня власна домівка. Щоб не зустрітися з ним віч-на-віч, люди залишалися дома. Стало сумно та прикро без людського спілкування, без роботи, без веселощів. Розрадою для людей стали їхні сім'ї, з якими вони стали проводити багато свого вільного часу. В кожній домівці запанувала любов, злагода, повага та взаєморозуміння. А принц з чорною короною все більше лютував та скаженів. Приходивши до нового царства, він бачив все менше та менше людей. І злих корон залишилося у нього все більше і більше. Принца охопила страшенна лють та паніка. У нього було ще багато злих корон, які він не мав кому віддати. Принц лютував з одного царства в інше, та усе не міг нікого знайти. Його чорна корона ставала все меншою та меншою. І принц почав втрачати свої сили. А людська любов продовжувала ставала все більшою та могутнішою.

У знак свого терпіння кожна людина отримала маленьку білу корону. І одного прекрасно дня усі люди вийшли із своїх домівок, а у руках кожного була маленька біла корона, яка випромінювала світло та любов. Принц з чорною короною побачивши стільки людей дуже зрадів. Та в одну мить усі люди разом підняли догори свої білі корони та ними осліпили чорного принца, і він не міг нічого бачити. Його чорна корона впала на землю.

Усвідомивши свою неміч та безпорадність, принц зник у невідоме царство. А поміж людьми запанував знову мир, спокій, любов, злагода та взаєморозуміння.

Ольга Мисів, м. Івано-Франківськ, ведуча телепроєкту «Подружки»

Коментарі  

Lemeh_Natali
0 #2 Lemeh_Natali 23.08.2020, 06:28
Оптимістично та радісно, актуальна казка сьогодення.
yana_madynyak
0 #1 yana_madynyak 01.06.2020, 19:49
Молодець! Дуже гарно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі