Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (4 голосів)

Казку розташовано адміністратором веб-ресурсу МАЛіЖ.

А ви вірите, що відьми живуть і тепер у лісі? Мені розповідали, що баба Яга проживала у нашому лісі зі своїм братом. Звали його Бабай. Правда, був він не красивий, але серцем і душею добріший за свою сестру.

Одного разу Бабай потрапив у місто, де проходив форум дітей. Бабай не умів читати, хоч йому було 15 років. Сестра не посилала до школи, сама вчила його різним відьмацьким справам. Хлопчик часто сперечався з такою наукою, та куди дітися? Він не знав, що колись баба Яга підібрала хлопчика, який заблукав у лісі, і назвала його Бабаєм та розповідала усім, що це її наймолодший брат.

Бабай випадково підслухав у місті, як розмовляли діти між собою про мир, про війну і чисте небо. Йому було цікаво і він пішов з дітьми у зал. Бабай був одягнений у якесь лахміття. Від нього пахло тухлятиною та прілим листям. Бабай не звертав на це уваги. Його цікавило все: кімнати, діти, дорослі. Ніхто його не бив, не сварив. Прослухав хлопчик виступи і заплакав. Він не знав майже нічого про таке життя. Прибіг додому. Дім показався йому страшно запущений, та ще й «сестра» добряче висварила за все, що він розповів їй.

Коли Яга заснула, Бабай поспішив у пивницю і визволив три дівчинки, яких «сестра» закрила, щоб потім використати їх як їжу. Діти зраділи і Бабай утік разом з ними у місто. Батьки зниклих дітей дали йому одяг, помили і привели в порядок лахмате волосся. Та не впізнати було Бабая. Красень!

Бабу Ягу засудили довічно за людожерство, а Бабай пішов до школи. Жив в інтернаті, а через рік знайшлися батьки. Є на світі добрі люди, які допомогли їх розшукати. Яка то радість була! Тепер хлопчик носив своє ім'я – Борис.

Ось і я тепер викинула у себе ляльку-відьму, бо вона усіх тут мучила.

Але я знаю, що тепер нема у лісі відьми. Ідіть по ягоди і гриби. Не бійтеся. Це я вам кажу – Варвара Синовіцька з Рівненщини.

Коментарі  

julia_tatsynets
0 #6 julia_tatsynets 16.06.2020, 19:12
Приємно здивована, адже тобі тільки 6 років
yana_madynyak
0 #5 yana_madynyak 03.06.2020, 22:36
Молодець!
ОксанаМатюшок
0 #4 ОксанаМатюшок 14.04.2020, 11:31
Молодець!
markrk21
+5 #3 markrk21 10.04.2020, 15:38
Гарно!
golubka_mikki
+5 #2 golubka_mikki 10.04.2020, 15:36
Дякую гарна казочка)
shturman-inter
+5 #1 shturman-inter 10.04.2020, 15:14
Опублікував надіслану нам казочку, але міркую, що Варвара скоро зможе сама розташовувати свої твори. У цьому їй має допомогти мама, або хтось із дорослих.
Казочку прочитав. Вона мені дуже сподобалася.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі