Маліжанська відеотека

mur tak

У Львові відбулася презентація глобальної благодійної Місії миру «Почуйте нас! Діти світу за мир!», веб-ресурсу Міжнародної академії літератури і журналістики, журналу «Країна талантів» та спецвипусків газети «Ні війні! Миру - так!» (англійською, французькою, російською, українською мовами).

Для юних талантів гостинно відчинили двері майстер-студії з поетичного слова, журналістики, малюнку та художнього фото.

Крім того, було ухвалене колективне звернення до президентів та урядів усіх країн, відомих політиків, релігійних діячів, літераторів і митців із закликом зберегти мир на Землі.

Захід відбувся за ініціативи міжнародного центру «Місія миру», Міжнародного центру ЮНЕСКО, Міжнародної академії літератури і журналістики, Департаменту молоді та спорту Об'єднаного конгресу азербайджанців України та міського комунального дитячого закладу «Галицьке юнацтво».

Миру бути!

Коментарі  

markrk21
+1 #2 markrk21 01.05.2020, 10:43
Це надзвичайно важлива акція!
shturman-inter
+2 #1 shturman-inter 30.04.2020, 17:41
Особливу подяку за підготовку та проведення презентації "Почуйте нас! Діти світу за мир!" висловлюємо Шагріяру Магеррамову , проректору МАЛіЖ, його батькові Маліку Магеррамову , а також Галині Макарчук, керівнику відділення МАЛіЖ м. Львова. Про це ми уже розповідали у попередніх репортажах.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі