Маліжанська відеотека

Дехто із дітей нарікає на те, що під час карантину їм дуже скучно. Протилежну думку на цей рахунок мають учні, Оля Гірняк - 3 клас, та Наталія Мороз - 2 клас Львівської державної хореографічної школи (директор, заслужений діяч мистецтв України Володимир Саболта, викладач-методист з музики вищої категорії Валентина Тарчинець).

Діти не тільки успішно оволодівають шкільною програмою, але й наполегливо займається хореографією і музикою. Любов до неї прививає у дітей досвідчена наставниця - Валентина Тарчинець. З перших днів карантину вона сумлінно займається з учнями її класу. Діти залюбки відвідують уроки в онлайн, надсилають свої відео, які у післяурочні години ретельно переглядає пані Валентина, здійснює аналіз аби покращити дистанційне навчання.

Школярі разом зі своїм педагогом Валентиною Тарчинець підготували на Міжнародний конкурс «Львів кава і карантин - 2020» доволі складні твори: «Польку фраєрку» Станіслава Людкевича виконує Оля Гірняк, «Марш» Роберта Шумана виконує Наталія Мороз. Бажаємо юним піаністам Олі Гірняк і Наталії Мороз успіхів на Міжнародному конкурсі музики «Львів каваї карантин - 2020».

Оля ГірнякНаталія Мороз

МАЛіЖ_Інформ

 

Оля Гірняк, учениця 3 класу Львівської державної хореографічної школи , виконує музичний твір Станіслава Людкевича, «Полька фраєрка»:

Оля Гірняк. Станіслав Людкевич, «Полька фраєрка»

 

Наталія Мороз, учениця 2 класу Львівської державної хореографічної школи, виконує музичний твір Роберта Шумана, «Марш»:

Наталія Мороз. Роберт Шуман, «Марш»

Коментарі  

seyyub1967
+1 #6 seyyub1967 26.04.2020, 16:44
Было очень приятно. Спасибо Оли и Натапьи. Желаю новых творческих успехов. И большое спасибо их учительницам!
MichailKot
+5 #5 MichailKot 24.04.2020, 15:02
Чудове виконання музичних творів. Моя оцінка - найвища 12 балів!
Бажаю педагогу Валентині Тарчинець та її вихованцям нових мистецьких і творчих успіхів, участі у громадському та творчому житті Львова.
admin-malig
+6 #4 admin-malig 22.04.2020, 18:24
Що може бути краще? Коли грають діти -мовчать гармати. Отже музика у виконанні дітей до неба лине.Нагадую, що продовжується глобальна Місія Миру " Почуйте нас! Діти світу за мир!". Такою є і тематична спрямованість цьогорічного Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я".
ela_jerzy
+8 #3 ela_jerzy 22.04.2020, 15:00
Wspaniale dziewczyny. B.dobre wykonanie utworów. Gratulacje dla pp. pedagog Walentyny Tarczyniec.
shturman-inter
+7 #2 shturman-inter 21.04.2020, 19:16
Неймовірне велике щастя слухати музику у виконанні дітей. Переглянувши відеосюжет побачив, що і доволі складні твори, діти незважаючи на свій вік, виконують на високому рівні
markrk21
+10 #1 markrk21 21.04.2020, 10:46
Отож бо! Не нудьгувати! Час для творчості завжди знайдете!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі