Маліжанська відеотека

zubko afisa

Софія Зубко упродовж навчання у Львівській державній хореографічній школі за предметом загального фортепіано виявляла велике старання у роботі над музичними творами.

Від нотки до нотки Софійка щоразу поглиблювалася у вивчення все нових і нових творів. У неї чималий музичний репертуар, який викладач-методист Валентина Здіславівна Тарчинець, презентувала на творчому вечері Софії Зубко у львівському музично-меморіальному музеї ім. Соломії Крушельницької.

У виконанні Софії Зубко прозвучали твори всесвітньо відомих композиторів. В концерті прийняли участь: старший викладач Львівської ДМШ №1 ім. А. Кос-Анатольського Олександра Шніцар, студентка Львівської Національної музичної академії ім. М.В. Лисенка Ольга Добровенко, студентка Львівського Національного університету ім. І. Франко Анастасія Сенькович, студентка Львівського коледжу культури і мистецтва Вікторія Кокоткіна.

Відеозйомка і монтаж Леоніда Рома.
Фотоілюстрація Сергія Смірнова.

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

zubko konzert

Коментарі  

Галина
+14 #7 Галина 24.12.2021, 15:20
Щиро вдячна організаторам за такий чудовий творчий вечір! Софійка молодчинка! Дякую долі, що й моя доня має щастя навчатись у Валентини Здіславівни! Наснаги і Софійці, і нашому дорогому Педагогові у подальших задумах!!!
Durunda
+14 #6 Durunda 22.12.2021, 10:15
Надзвичайний талант у педагога - дружини мого друга Василя Тарчинця - пані Валентини. Це видно наглядно на виконані доволі складних музичних творів її ученицею Софією Зубко, а тому цей концерт уже послухало 516 людей.
0203
+18 #5 0203 16.12.2021, 17:56
Дякуємо Софійці і Валентині Здіславівній за чудовий творчий вечір! Для нас початківців це чудова нагода побачити, яких успіхів можна досягнути навчаючись у талановитого педагога, який надихає і стимулює наших діток навчатись грі на фортепіано. Бажаємо Софійці творчих успіхів і натхнення розвивати свій талант і надалі!
IrynaZablotska
+20 #4 IrynaZablotska 16.12.2021, 14:38
Дуже гарно! Бажаю досягати нових вершин! А з таким педагогом, який відданий своїй справі, все вдасться!
Oborina
+22 #3 Oborina 11.12.2021, 03:01
Для того, щоб сьогодні Софія Зубко так гарно грала, у неї був сильний і талановитий вчитель музики. Тому я хочу всі свої теплі слова мого погляду на це віднести в адрес шановної і відомої нам – Валентини Тарчинець.
Пані Валентина має високу техніку гри на інструментах, відмінно розбирається в музичній теорії та історії, має любов і терпіння до дітей. ЇЇ серце наповнене добротою, порядністю і людяністю, високою моральністю і емоційною врівноваженістю . До кожного учня має свій підхід. Адже і учні хочуть, щоб і їх поважали.Тому і вчитель повинен бути тактовним. Я багато років знаю Вас, наша музикальна перлино, шановна пані Валентино. У Вас є чому навчитися.
Діти дуже поважають справжніх професіоналів. А Ви є неперевершена та ще з Вашою красою.
Насправді, Ви дуже цікава людина. Ось і результат нинішньої презентації, плідної Вашої роботи.
Божого Вам благословення, а учениці – високого злету!
admin-malig
+29 #2 admin-malig 02.12.2021, 13:29
Щойно на нашому сайті розташували відео творчого вечора учениці Софії Зубко Львівської державної хореографічної школи за предметом загального фортепіано. Переглянувши відеострічку ще і ще раз, переконалися, яка велика спільна праця у цьому, насамперед, викладача-метод иста Валентини Тарчинець, яка представила на творчому вечері багаторічний музичний доробок своєї вихованки. Велике Вам за це спасибі, що даєте надію дітям, підтримуєте і розправляєте крила юним талантам. Впевнені, що це - велике щастя навчатися саме у Вас, пані Валентино!
markrk21
+27 #1 markrk21 02.12.2021, 12:50
Натхненно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі