Маліжанська відеотека

marian sunewits rekitutetjana kuslenko rekity

Пісню «Цвіт Верховини» Василя Тарчинця презентує Мар'ян Шуневич, народний артист України, соліст Львівської національної філармонії, один з перших солістів ансамблю Ігоря Білозіра. Музику до неї написала Тетяна Кисленко, львівський композитор, заслужений діяч естрадного мистецтва України. Вперше пісня пролунала на Гала-концерті XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», який вдруге проводився в онлайн.

За дорученням Василя Тарчинця почесного жителя села Рекіт, Мар'яна Шуневича і Тетяну Кисленко буде запрошено відвідати сільську глибинку на Верховині, зустрітися із жителями села Рекіт, де за ініціативи автора пісні у 2002 році засновано Малу академію літератури і журналістики, яка у наступному році відзначає ювілей – 20 річчя.

СЛУХАЙТЕ і ДИВІТЬСЯ

Коментарі  

markrk21
+3 #3 markrk21 02.12.2021, 12:51
Хай лине не тільки над горами!..
mariannapak
+13 #2 mariannapak 25.08.2021, 19:29
А Ваша спільна пісня вийшла пречудовою, панове творці, - щирою, змістовною, заводною, із барвистим гуцульським колоритом. Ноги так і просяться в танок !
Вірю, що вона стане улюбленицею всієї України. Щира вдячність причетним !)
rektor-malig
+10 #1 rektor-malig 25.08.2021, 18:12
Щасливий з того, що маю таку честь - запросити поважних митців на мою малу батьківщину - село Рекіти , яке межує з двома областями Львівською і Івано-франківською.
Міркую, що зустріч відбудеться.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі