Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (1 голос)

Михайло Виндюк

Нове у номінації «Літературно-мистецька композиція»

За рішенням Василя Федоровича Тарчинця, засновника і генерального директора Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я» розширена номінація «Літературно-мистецькі композиції», надалі вона буде у такій редакції: «Літературно-мистецькі композиції і співи». Це дасть можливість виконавцям подавати на конкурс, відповідно вікових категорій: хори (хорові колективи), ансамблі (дует-октет), соло, особливої уваги заслуговують прем'єри нових пісень.

Днями на пошту МАЛіЖ надійшов лист від Людмили Виндюк. Вона родом із села Голятин, що на Міжгрщині. В шкільні роки писала вірші та була членкинею МАЛіЖ, приймала участь у перших фестивалях «Рекітське сузір'я», що відбувалися тоді на «Коваликовому полі». Їй надзвичайно приємно і ностальгійно, що через стільки років її синочок прийме участь саме у цьому фестивалі.

Михайлик за порадою матусі подає на конкурс фестивалю три пісні, одна із них іноземною мовою.

Щасти тобі, юний таланте!


Михайло Виндюк

Привітання

«Привіт! Мене звати Михайло Виндюк. Я з Волинської області, міста Каменя-Каширського. Про фестиваль «Рекітське сузір'я» я дізнався від своєї бабусі, яка проживає на Міжгірщині, де, власне, і проходить фестиваль. Я бажаю всім учасникам гарного настрою, позитивних емоцій, здійснення найзаповітніших мрій. Також, я хочу виконати три пісні: «Добрий ранок, Україно!», «Luna tu» та «Струмочок».

Пісня «Добрий ранок, Україно!»

Пісня «Luna tu»

Пісня «Струмочок»

Коментарі  

buchek_olha
+2 #3 buchek_olha 30.06.2021, 01:01
Молодець!
Misha2010
+1 #2 Misha2010 29.06.2021, 17:55
Щиро дякую!
РекторМАЛіЖ
+2 #1 РекторМАЛіЖ 22.06.2021, 09:25
Вітаю юного вокаліста з Волині (м. Камінь- Каширський) із прем'єрою на сайті МАЛіЖ, участю у нашому фестивалі, радо приймаємо Михайла Виндюка до членів нашої Академії.
Бажаю творчих успіхів і перемог!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі