Ласкаво просимо на свято творчості!

kateruna stanislaw

З радістю та гордістю вітаю вас з нагоди XX Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я-2023"!  

Я, Мирослава Доміна, почесна жителька міста Станіславові себто нинішнього  Івано-Франківська, пишаюся вашою участю у цьому захоплюючому дійстві фестивалю , яке має міжнародне значення.

Дивіться і слухайте!

Ваше захоплююче мистецтво вже сяє, немов світла зірка в небі, створюючи неймовірну ауру та неперевершену красу. Кожен з вас – це унікальна персона, обдарована власними здібностями та потенціалом. Ваше мистецтво – це зблиск усмішок, радість, що сповнює серця глядачів, і відданість до своєї справи.

Фестиваль юних талантів " Рекітське сузір'я-2023" – це не тільки місце, де ви можете показати свої непересічні вміння, але й платформа для знайомств, обміну досвідом та спілкування з однодумцями. Ви знаходитесь серед найкращих і найталановитіших молодих людей, які мають силу змінювати світ своїми творами.

Кожен крок, який ви робите на сцені, кожна нота, яку ви виконуєте, кожна картина, яку малюєте – це магія, що здатна перетворити звичайність на особливість. Ви втілюєте в собі віру в свої сили та безмежну енергію, яка дарує надію і натхнення нам усім.

Нехай Фестиваль "Рекітське сузір'я-2023" стане для вас незабутнім досвідом, сповненим сяйва та нових можливостей. 

Бажаю вам відчути магію сцени, проявити всі вміння та спільною працею ми наближаємо довгоочікувану Перемогу України!

Віват Фестиваль! Віват МАЛіЖ!

З любов'ю та повагою Мирослава Доміна 

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі