baner
baner
За мир в Україні і світі та європейську єдність!

На берегах бурхливої Тиси, на місці першої стоянки первісних людей, у місцині, де Станіслав Граматик переписав одне з найдавніших Тетраєвангеліє, де височить гордий замок Ньолаб, на батьківщині Василя Вароді та Василя Густі, в мальовничому селищі Королеві стартує ХІХ Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "Рекітське сузір'я"

Вітаємо! Урочисте відкриття XІХ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2022» , який втретє проводиться в дистанційному форматі. З вітальним словом до учасників фестивалю звертається ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець і урочисто відкриває велике літературно-мистецьке свято. Ведучі фестивалю Вікторія Яким та Андрій Фодор надають слово поважним гостям Фестивалю і представляють юних учасників та конкурсантів. 

Віват Фестиваль! Живи МАЛіЖ!

 

Urochyste vidkryttia 19 festyvaliu

 


Будемо вдячні за відгуки і коментарі, які можете написати зразу після перегляду. Бажаємо глядачам України та світу миру, щастя та дружби!!!

Kolazh 19 festyval 

Коментарі  

Ангеліна Оборіна
+2 #13 Ангеліна Оборіна 29.07.2022, 00:05
Дивуюся тому, як міг запустити таку важливу програму роботи з обдарованими дітьми,виховува ти майбутніх професіоналів для рідної Батьківщини наш другий Макаренко - в. Ф. Тарчинець, ректор нашої маліжанської сім'ї? Це він нас усіх згуртував, здружив, відкрив двері у майбутнє. Одна моя зустріч з цією людиною - і уже 16 років не можу відірватися від дітей. Люблю їх, допомагають їм в творчій роботі, доповнюю кількість, приймаю участь у відкритті фестивалів, була в журі, шукала спонсорів для дітей. Талант є талант. І він від Бога. Тепер є результати. Приємно, до сліз радісно, коли діти нас зустрічають і дякують за дорогу творчості, яку ми допомогли їм знайти. Дякуємо Вам, пане ректор.і тепер, коли йде війна, ми продовжуємо нашу роботу з юними талантами. Віват МАЛіЖу! Чудове відкриття, патріотичне і цікаве.8
rektor-malig
+3 #12 rektor-malig 08.07.2022, 10:16
Оголошую ПОДЯКУ усій команді, яка готувала сценарій, здійснювала відеозйомку і монтаж чудового літературно-мис тецького дійства. Оцінка Вашої колективної праці є найвищою. Усіх вітаю із ювілеєм - 20-річчям заснування МАЛіЖ. Щасти, Вам любі колеги-друзі!
Ірина
+5 #11 Ірина 08.07.2022, 09:59
Прекрасне відкриття!!! Віват МАЛІЖ! Вівіт фестиваль!!!
seyyub1967
+5 #10 seyyub1967 08.07.2022, 09:16
Azərbaycandan salamlar! Слава Украине! Слава героям!
yana_madynyak
+5 #9 yana_madynyak 08.07.2022, 09:08
Мої найщиріші вітання, дорога Маліжанська родино, з урочистим відкриттям фестивалю!!! Віват МАЛіЖ!
viktoriapopovich2008
+5 #8 viktoriapopovich2008 08.07.2022, 08:56
Вітаю з відкриттям фестивалю. Бажаю успіху, наснаги та гарного настрою. Всім мирного неба над головою.
balagura-t
+4 #7 balagura-t 08.07.2022, 08:52
Щира вдячність Королеву за натхненне відкриття нашого фестивалю! Це було душевно, креативно, красиво! Віват, фестиваль!
balagura-t
+5 #6 balagura-t 08.07.2022, 08:51
Вітаю всіх із ФЕСТИВАЛЕМ! Хай множаться таланти дітей України! Хай мирне небо переможне сприяє нашому розквіту й натхненню! Слава Україні!
shturman-inter
+6 #5 shturman-inter 08.07.2022, 07:04
,Менше ніж година залишилося до відкриття фестивалю.Дочек айтеся! Вітаю усіх хто творить творче диво для дітей і дорослих. Ми -з Вами!
Ірина
+7 #4 Ірина 07.07.2022, 19:49
Вітаю з відкриттям Фестивалю! Як чудово побачити таланти дітей світу!!! Дякуємо організаторам за натхнення і великий труд, що дарує радість і віру в добро!!!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.