Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (2 голосів)

11efir 1

11efir 2

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ

Таким є конкурс юних поетів і прозаїків, митців фото і малюнку, який проводиться за ініціативи Наталії Кічун-Лемех, керівника Червоноградського відділення МАЛіЖ. Діяльність маліжан шахтарського міста є багатогранною. Вони проводять різноманітні, акції, місії і конкурси. Регулярно розташовують свої твори на медіа-ресурсі МАЛіЖ, беруть активну участь у всіх проектах Міжнародної академії літератури і журналістики, готуються до наступного Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я». А ще у міській бібліотеці для дітей на юнацтва відбуваються «круглі столи», творчі заняття і зустрічі. Часто твори маліжан-червоноградців звучать на радіо «Новий двір + МАЛіЖ», бо ж недарма Червоноград є столицею радіо МАЛіЖ.

Своїми роздумами і планами на майбутнє у цій радіопрограмі ділится очільниця червоноградських маліжан Наталія Кічун-Лемех.

Коментарі  

Ангеліна Оборіна
+4 #3 Ангеліна Оборіна 27.04.2020, 00:06
Наталочко, дякую вашим думкам і вашій творчій роботі. Трудоголік Ви наш! Вітаю також із святами
seyyub1967
+7 #2 seyyub1967 26.04.2020, 15:57
Мы были очень рады.Желаем новых успехов! Дорогие друзья!
shturman-inter
+10 #1 shturman-inter 26.04.2020, 14:38
Приємна новина! Щиро дякую Сергію БОНДАРУКУ
головному редактору «Радіо МАЛіЖ" за підготовлену радіопередачу. Слухається на одному подиху, бо професійно і творчо підготовлена до ефіру. Чекаємо з нетерпінням наступних випусків!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі