Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (1 голос)

10 efir olga2

10 efir olga1

НА ДУЖИХ КРИЛАХ ТВОРЧОСТІ

Творчість багатогранна… Хтось у музиці знаходить себе, або у художньому мистецтві чи, скажімо, співати хоче і вміє. А інший лишень мріями живе, не наважуючись зробити лишень один-одненький крок, щоби мрія стала реальністю. А для цього багато не треба – лишень повірити у свою мрію… Щиро повірити навіть у сни, бо вони бувають пророчими у всіляких образах… Навіть просто у нічних картинках…

Творчість – вона і залишається ТВОРЧІСТЮ! Саме цей радіосюжет є свідченням здійснення снів.

Своїми ж сновидіннями і роздумами сміливо ділиться із усіма Ольга БУЧЕК, заступник керівника Червоноградського відділення МАЛіЖ, учасниця (здебільшого переможниця) багатьох фестивалів (зокрема і Рекітського сузір'я) та конкурсів на усіх можливих рівнях.

Вона, як і усі червоноградські МАЛіЖани, завжди бажані гості у радіостудії «Новий Двір» + МАЛіЖ». А усі-усі друзі та творчі юні особистості з цілого світу теж реально можуть доєднатись до Радіо-МАЛіЖ. Це дуже просто і реально… Відстані для творчості долаються лише чистими та сильними крилами!

Коментарі  

seyyub1967
+9 #2 seyyub1967 02.03.2020, 12:59
У каждого события своя магия. Действуй и будет волшебство.
shturman-inter
+9 #1 shturman-inter 02.03.2020, 10:28
Маліжани разом зі мною дякують Сергію БОНДАРУКУ головному редактору «Радіо МАЛіЖ" за підготовлену чергову радіопередачу. Просимо надсилати на його адресу у форматі МП3 нові записи для підготовки наступних радіопередач. Пишіть, надсилайте, почуємося на "Радіо МАЛіЖ".

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі